Українці Америки ініціювали лист колишніх сенаторів-республіканців про допомогу Україні

З ініціативи Українського Конґресового Комітету Америки (УККА) та його бюро зі зв’язків з громадськістю у Вашинґтоні, округ Колумбія – Української Національної Інформаційної Служби (УНІС), півдюжини колишніх сенаторів і представників Республіканської партії написали листа до спікера Майка Джонсона, закликаючи про його підтримку додаткового бюджетного запиту для #ArmUkraineNow.

УККА оприлюднив цей підписаний лист, адресований спікеру Палати представників США, закликаючи його надати стійку безпекову допомогу, спрямовану на допомогу територіальній обороні України від російського агресора.

Лист підписали колишні сенатори США Роб Портман (Огайо), Рой Блант (Міссурі) і Корі Гарднер (Колорадо), а також колишні члени Конґресу Джон Шімкус (Іллінойс), Джим Ґерлах (Пенсільванія) і Чарльз Доґерті (Пенсільванія).

У листі, оприлюдненому напередодні другої річниці повномасштабної неспровокованої війни Росії проти війни, висвітлюються ключові факти про підтримку Америки Україною та вплив, який вона матиме. У листі під керівництвом республіканців наголошується, що підтримка України узгоджується з інтересами національної безпеки та геополітичною позицією США.

Крім того, у листі підкреслюється, що допомога, надана Україні, є невеликою інвестицією в порівнянні з її ефектом. «Повна підтримка України зараз — це інвестиція для порятунку життів і скарбів американців у майбутньому», — заявляють колишні республіканські обранці. «Більше того, з тієї допомоги, яку ми надаємо Україні, 60% залишається в США.

Марк Тіссен з Американського інституту підприємництва (AEI) стверджує, що підтримка України в цей конкретний момент «ставить Америку на перше місце». Лише це допоможе відродити нашу промислову базу та допоможе нам краще підготуватися у військовій сфері всередині країни, це послабить ворогуючий китайсько-російський альянс».

Лист також гарантує, що загальні рефрени щодо прозорості та підзвітності розглядаються. «У Спільному плані нагляду головного інспектора на 2024 рік, — йдеться в листі, — США чітко зазначають, що «немає жодних прогалин у охопленні нагляду», а генеральні інспектори зобов’язуються сприяти «чесності, ефективності та підзвітності Операції уряду США та пов’язане з ними фінансування шляхом запобігання шахрайству, марнотратству та зловживанням». Долари платників податків ретельно відстежуються, контролюються та перевіряються».

Крім того, як видно з останніх репресій в Україні, уряд Зеленського вжив безпрецедентних кроків, щоб відсіяти можливих корупціонерів.

Українські американці визнають двопартійну підтримку фінансування України та колективно закликають Сенат і Палату представників США негайно розпочати додаткове фінансування.

Президент УККА Андрій Футей прокоментував, що лист є «своєчасною ініціативою, оскільки російська війна є загрозою існуванню для України. І перемогти цю дестабілізуючу агресію з боку Російської Федерації входить у сферу дії та військовий потенціал Сполучених Штатів».

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа