УККА закликає звертатися до Палати представників США на річницю Кобзаря

Український Конґресовий Комітет Америки (УККА) спільно з Українською Національною Інформаційною Службою (УНІС) анонсували кампанію-заклик до Палати представників США. УККА та УНІС пропонують українській громаді обʼєднатися в єдиному голосі для підтримки України. 

“Кожен день затримки Палатою представників США фінансування допомоги для України призводить до вбивства невинних українців кремлівською військовою машиною! Важливість додаткової безпекової допомоги для України очевидна, а відсутність допомоги зі сторони Сполучених Штатів суттєво обмежила здатність України захищати своїх громадян”, – йдеться в повідомленні УККА.

УККА та УНІС пропонує українській громаді взяти участь у фонатоні, тобто єдиному заклику до спікера Палати представників США Майка Джонсона та місцевого представника у штаті, 9 та 10 березня. 

“На цих вихідних громади будуть збиратися, щоб вшанувати національного кобзаря України XIX століття Тараса Шевченка. У пророчому вірші Шевченка “Кавказ” є потужні слова, які мають актуальність для сучасної героїчної боротьби проти російської агресії:

Борітеся – поборете!

Вам  Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая!”, – йдеться в повідомленні УККА.

На спільних зібраннях громади можуть приєднатися до ініціативи “Заклик до зброї” з метою розблокування допомоги України в Конґресі та доведення додаткового законопроєкту про національну безпеку до голосування.

Аби взяти участь у фонатоні, потрібно набрати офіс спікера Джонсона 202 225-4000; перейти на www.house.gov, ввести свій поштовий індекс, щоб знайти номер телефону місцевого представника; та залишити повідомлення оператору щодо важливості прийняття додаткового законопроєкту для України.

 

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа