У Клівленді відзначили Свято Героїв

19 травня українські організації Клівленда зібралися в Українській Греко-Католицькій Церкві Святого Андрія в Пармі на Свято Героїв. Молитву виголосив правлячий архиєрей Пармської єпархії Преосвященний владика УГКЦ Богдан Данило.

Державницький рух Клівленда, Товариство УПА ім. Тараса Чупринки, ООЧСУ і відділ СУМ ім. Богдана Хмельницького очолювали Хресний хід від церкви до пам’ятника героям УПА, де окрему панахиду провів Преосвященний владика Богдан Данило.

Захід, організований Товариством УПА на чолі з Богданом Дмитриком, став першим публічним заходом оновленого осередку ООЧСУ під проводом Юрія Кимйотика. Його Преосвященство Богдан Данило разом із представниками ООЧСУ і Товариства УПА виступили із заключним словом перед виконанням Гімну України.

««Ми, лицарі без страху і без смерті, присяглися долю переперти» так починається гімн УПА «Захід».

Ті герої, яких ми сьогодні шануємо, і життя віддали, щоб врятувати, здобувати нову Українську державу. Герої УСС, УПА, ОУН, дивізії «Галичина» тут всі поруч спочивають, люди, які приїхали з неволі і продовжували боротьбу за незалежність. Вони нас вчили, що в словнику українського націоналіста немає слова «капітуляція», що сильніший ворог може нас в бою перемогти, але поставити перед собою на коліна ніколи.

Тепер ця велика година повторюється, і ми українці, самостійники-державники, продовжуємо дорогу вперед до перемоги і до мети. За Українську Самостійну Соборну Державу від Сяну по Кавказ», наголосив Юрій Кимйотик.

Українська Інформаційна Служба

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа