У Чехії відбувся благодійний концерт до Дня Незалежності України

у Чехії1

27 серпня, у виставковому центрі Прага Голешовіце, відбувся концерт присвячений Дню Незалежності України, організований Посольством України в Чеській Республіці, ініціативою “hlas Ukrajiny”, громадським центром “Світло” та Українською ініціативою в Чехії.

Підтримати українців прийшли: міністр внутрішніх справ Чехії Віт Ракушан, уповноважена з прав людини Клара Шимачкова-Лауренчикова, уповноважений з питань відбудови України Томаш Копечні, Президент Світового Конгресу Українців Павло Ґрод, представники Міністерства культури Чеської Республіки, Будинку національної Меншини, активісти організації Dárk pro p., Team4Ukraine, Memories of the Nation, IOM Prague.

Програму концерту відкрили українські діти з усіх регіонів Чехії, наймолодші професіонали та ентузіасти. 

у Чехії2

Гості заходу могли відвідати ярмарку з виробами різних українських майстрів та територію рукоділля. Усі охочі познайомились з представниками організацій, які допомагають українцям з візою тимчасового захисту. 

На зустрічі виступила Даніела Заюшкіна, солістка та засновниці гурту “Vivienne Mort”. Метою її благодійного концерту в Празі був збір коштів для закупівлі медикаментів та медобладнання. Фонд отримав близько 80 тисяч чеських крон через добровільні внески присутніх на концерті.

у Чехії3Даніела Заюшкіна, солістка та засновниця гурту “Vivienne Mort”

Також відвідувачі заходу могли взяти участь в благодійному аукціоні і тим самим підтримати Збройні сили України.

На аукціоні були представлені:
* Футболка та історія про назву танку від Мартіна Ондрачка (Darek pro putina) – 10.000 крон.
* Жетон від team4ukraine – 5000 крон.
* Плакат з підписом Залужного – 55 тисяч крон.

Дякуємо Чеським політикам та громадянам за підтримку України! 

Отримано з поштової розсилки УЦБС

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа