Світовий Конґрес Українців запрошує українських лікарів на навчання до Бразилії

Hospital Israelita Albert Einstein

Світовий Конґрес Українців та “Unite with Ukraine” ініціює програму навчань для українських лікарів у бразильському Сан-Паулу. Медики вдосконалюватимуть навички в клініці Альберта Айнштайна, Hospital Israelita Albert Einstein, що уже сьомий рік поспіль є визнаним лідером серед медичних закладів Бразилії та вважається найкращою клінікою у Латинській Америці. Офіційним партнером проєкту виступає Міністерство охорони здоров’я України.

Програма передбачає ґрунтовний вишкіл з невідкладної допомоги на догоспітальному/госпітальному етапах при травмах військових та цивільних (PHTLS, ATLS, BOGTS, eFAST, blood and difficult airway management), а також стажування у напрямку психічної та фізичної реабілітації, розбудови системи охорони здоров’я у часи кризи. Учасники отримають сертифікат міжнародного зразка ATLS та посвідки після проходження кожного курсу окремо.

Група із шести українських медиків з 1-го по 30-те листопада навчатиметься у запрошених провідних експертів, серед яких – ексміністр охорони здоров’я Бразилії. Усі витрати покриваються організаторами, а також задля спокою та створення атмосфери цілковитого занурення у навчання (“Deep Dive”) для учасників передбачена стипендія $5000 США.

“У вересні 2022 року, в межах наймасштабнішої конференції з питань безпеки та якості надання медичної допомоги в Південній Америці, я мала змогу розповідати бразильській медичній спільноті про російську агресію та медицину під час війни. Була абсолютно враженою рівнем підтримки й бажання допомогти. Саме тоді разом із керівництвом клініки й ексміністром охорони здоровʼя Бразилії ми вирішили започаткувати спільний проєкт. Звичайно, рівень натхнення зашкалює, коли ти знаходишся у лікарні, де працюють корифеї бразильської медицини, а у лобі росте тропічний сад. Сподіваємось мотивувати цим вишколом учасників, а також вагомо підсилити їх лікувальні навички”, – каже доктор Олеся Винник, координатор медичних ініціатив Світового Конґресу Українців. 

“Наша країна має міцну історію партнерства з Україною, яка сягає початку минулого століття і переросла в стратегічне партнерство у 21 столітті. Бразилія також має українську громаду – одну з найбільших у світі. Розуміючи нашу спільну історію і міцні стосунки між єврейською та українською громадами було вирішено заслухати доктора Олесю Винник та її прохання про підтримку групи українських лікарів, які рятують життя під час війни та працюють над відновленням системи охорони здоров’я в Україні”, – зазначає Мігель Чендорогло, доктор медичних наук і головний лікар клініки Альберта Айнштайна в Сан-Паулу. “Ласкаво просимо українських лікарів на це навчання”.

Цей проєкт дасть можливість українським медикам, які попри надскладний час щохвилини рятують військових та цивільних й працюють над відновленням системи охорони здоров’я в Україні, отримати новий досвід. Про це заявили в Міністерстві охорони здоровʼя України й висловили велику вдячність закордонним колегам за підтримку.

Запрошуємо лікарів та інтернів зголошуватися за формою. Навчання проводитиметься виключно англійською мовою, тому очікуємо аплікантів із рівнем володіння мови не нижче В2. Медики, що планують у найближчому часі долучитися до Медичної Служби ЗСУ – у пріоритеті. Кінцевий термін подання – 23.09.2023 до 23:00.

Довідково: Unite With Ukraine – це ініціатива Світового Конґресу Українців та глобальна кампанія зі збору коштів, спрямована на надання життєво необхідного захисного та медичного обладнання захисникам України на передовій. Лише за рік ініціатива об’єднала жертводавців із 70 країн світу, від початку повномасштабного вторгнення закупила обладнання, техніку, дрони на понад 70 мільйонів доларів США.

Hospital Israelita Albert Einstein. Клініка та навчально-дослідницький центр Альберта Айнштайна – це комплекс загальною площею 44 000 м² розташований у районі Морумбі в Сан-Паулу, розрахований на 6 000 осіб. Це місце, де студенти, викладачі, дослідники, лікарі, медсестри та інші професіонали зустрічаються для розвитку науки та освіти. Усе це в “розумній” будівлі, що поєднує найсучасніші технології та природу. На території центру є 2000 м² засадженої території з рослинами-вихідцями з Атлантичного лісу.

Клініка відіграє провідну роль у системі охорони здоров’я в Бразилії, славиться своєю викладацькою діяльністю, дослідженнями та інноваціями, а також багатьма національними та міжнародними партнерствами. Вже багато років Hospital Israelita Albert Einstein постійно входить до числа 50 найкращих медичних закладів у світі.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа