Світовий Конґрес Українців розпочинає всесвітню кампанію StandWithUkraine до 24 лютого 2024 року

StandWithUkraine24

24 січня 2024 року, Торонто, Канада. – Світовий Конґрес Українців (СКУ) започатковує всесвітню адвокаційну кампанію та хвилю громадських акцій StandWithUkraine до 24 лютого 2024 року. Мета кампанії – привернути увагу до російсько-української війни та підсилити підтримку як громадського суспільства, так і урядів світу.

“Без міжнародної підтримки Україна в небезпеці, – наголосив Президент СКУ Павло Грод. – І це наша відповідальність забезпечити таку підтримку. У ці непрості часи маємо бути згуртовані, сильні й відповідальні. Україна потребує нашого голосу, нашої допомоги та нашого впливу”.

Світовий Конґрес Українців закликає світові уряди створювати умови, щоб ідентифікувати, заморозити, вилучити і передати Україні російські активи. Конфіскація активів, разом з військовою підтримкою України та санкціями проти Росії, послабить можливість та мотивацію кремля до війни.

Наступними тижнями СКУ заплановані адвокаційні заходи в парламентах та урядах, потужні громадські акції, просвітницькі заходи, присвячені війні в Україні та спеціальні події.

Отримано з поштової розсилки СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа