Світовий Конґрес Українців (СКУ) посилює свою глобальну адвокаційну кампанію на підтримку прагнення України до членства в НАТО

Світовий Конґрес Українців (СКУ) посилює свою глобальну адвокаційну кампанію на підтримку прагнення України до членства в НАТО, стратегічно налаштовуючи зусилля напередодні саміту НАТО у Вашингтоні, округ Колумбія. Ця масштабна кампанія спрямована на забезпечення підтримки з боку всіх 32 країн-членів НАТО, виступаючи за інтеграцію України в Альянс. Команда СКУ співпрацюватиме з провідниками українських громад, лідерами думок та непохитними союзниками з країн НАТО. 

Спрямовуватиме цю важливою ініціативу буде новопризначена директорка з глобальних зв’язків зі стейкхолдерами Оксана Шуляр. Шуляр має великий досвід у дипломатії, міжнародних організаціях та аналітичних центрах, що надає їй унікальні знання для виконання цієї ролі. 

Під час своєї нещодавньої роботи  в  Світовому банку в команді з питань розвитку кібер-стійкості  (2022-2024) Шуляр успішно координувала зусилля з побудови партнерств і відігравала ключову роль в організації Першої Глобальної конференції з нарощування кіберпотенціалу. Цей та інші заходи були покликані об’єднати лідерів та спеціалістів, навколо справи ефективної, сталої та інклюзивної глобальної співпраці. 

До цього  Оксана працювала на дипломатичній службі на посадах Заступниці глави місії та політичного радника в Посольстві України в США (2015-2020), в Офісі Президента України (2014-2015), а також в якості радника Голови Комітету з питань європейської інтеграції ВРУ (2010-2011), та у Міністерстві закордонних справ України (2009-2010). Крім того, вона працювала в якості старшого консультанта Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР)  щодо здійснення їх програм в Україні (2011-2014). 

Свою експертизу  в питаннях євроатлантичної інтеграції Оксана Шуляр здобула під час своєї роботи в Інституті Євро-Атлантичного Співробітництва в Києві (2005-2007) та в Парламентській асамблеї НАТО в Брюсселі (2008). Вона має ступінь магістра Школи міжнародних та державних справ Колумбійського університету в м. Нью-Йорк та диплом Національного університету “Львівська політехніка”. 

На своїй стратегічній посаді в СКУ Оксана Шуляр очолить місію організації з розвитку та управління ключовими взаєминами зі стейкхолдерами по всьому світу. Її увага буде зосереджена на взаємодії з лідерами, неурядовими організаціями, адвокаційними групами та медіа з метою просування прагнення України до членства в НАТО. Ця місія СКУ знаменує важливий крок у посиленні постійної відданості СКУ шляху України до євроатлантичної інтеграції. 

СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа