Спільне звернення до Німецького Уряду від центральних репрезентацій литовців, українців та грузинів у Німеччині

lituageo

Участь представників німецького уряду у святкуванні перемоги в Москві буде стимулом для Росії продовжувати свою агресивну політику окупації та розширення в Европі та в усьому світі

8 вересня 2020 року виповнилося 75 років з дня закінчення Другої світової війни. Вшанування пам’яті за загиблими відбулося по всьому світу. Кремль також запланував парад перемоги в Москві, який довелося перенести через пандемію корона-вірусу.

З цього приводу центральні репрезентації литовців, українців та грузинів у Німеччині – Центральна рада литовської громади у Німеччині, Об’єднання Українських Організацій у Німеччині та Громадська організація грузинів у Німеччині – спільно звернулися до Канцлера Німеччини, до Федерального Президента Німеччини та до парламентських фракцій Бундестаґу не брати участі в урочистостях в Москві, не делегувати представників їхнього уряду та утримуватися від вшанування агресора своєю присутністю.

Для України, Литви та Грузії, а також інших країн Центральної та Східної Европи Друга світова війна не закінчилася визволенням. На сьогоднішній день ці країни страждають від агресивної політики Росії.

Переклад цього звернення можна прочитати тут.

Контакт: dach-ukraine.de

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа