Спільна заява PAC та УККА: Сполучені Штати не можуть залишити своїх союзників на самоті в цей критичний момент

ucca&pac

Спільна заява PAC та УККА:

Сполучені Штати не можуть залишити своїх союзників на самоті в цей критичний момент. Ми повинні спільно підтримувати Україну та підтримувати цінності демократії та суверенітету в Європі

Після майже двох років після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Український Конґресовий Комітет Америки (УККА) та Польсько-Американський Конґрес (ПАК), які представляють відповідно українську та польську громади, звертаються до Конґресу США з проханням вжити негайних заходів щодо законопроект про дофінансування України.

Наші відповідні спільноти закликають адміністрацію Байдена та обидві партії в Конґресі вжити активних, вимірних дій, щоб стримати Кремль від подальших дій геноциду проти України та гібридної війни проти інших країн у регіоні Центральної та Східної Європи.

Кричуще вторгнення Росії в Україну не тільки порушує права людини та заснований на правилах порядок, який очолює Америка, але й безпосередньо загрожує інтересам національної безпеки Америки.

Ця війна досягла переломного моменту, і Росія отримує підтримку від деяких найбільш корумпованих і авторитетних країн світу. У результаті спроможність України захищатися виснажується, про що свідчать масштабні ракетні обстріли, запущені на початку Нового 2024 року. Ця навмисна стратегія спрямована на виснаження запасів оборонної зброї України, нехтуючи життям цивільних у суворі зимові місяці.

Нездатність негайно прийняти додаткове фінансування залишить Україну менш спроможною для самооборони, що безпосередньо вплине на американські інтереси. Забезпечення Пакету додаткового фінансування національної безпеки в розмірі 61,4 мільярда доларів США виходить за межі територіальних кордонів України.

Польща розуміє ризики, які становить Росія, і була в авангарді в Європі. Польща є незамінним союзником у протидії російській агресії, виділяючи на оборону 3,9% свого ВВП, що вдвічі перевищує ціль НАТО у 2%. Важливо те, що польсько-американська спільнота визнає серйозність російської агресії. Завуальовані загрози Путіна суверенітету Польщі, які називають Польщу «даром Сталіна», підкреслюють необхідність єдності.

Польська та українська громади справедливо розуміють необхідність протистояти загрозі агресивної Росії та підтримують зусилля Америки допомогти Україні в її екзистенційній боротьбі.

Як лідер Вільного світу, у співпраці з нашими польськими, українськими та іншими європейськими партнерами, Сполучені Штати не можуть залишити своїх союзників на самоті в цей критичний момент. Ми повинні спільно підтримувати Україну та підтримувати цінності демократії та суверенітету в Європі.

PAC і УККА продовжують виступати за тісніші відносини між Сполученими Штатами та країнами Центральної та Східної Європи.

Ендрю Дж. Футей Президент УККА

Френк Дж. Спула Президент PAC

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа