Союз Українських Організацій Австралії проводить кампанію, щоб уряд надав Україні більше військової допомоги

armUkraine

AFUO: заклик до дій

Приєднуйтесь до нашої кампанії сьогодні, надіславши електронний лист місцевому депутату із закликом підтримати наш заклик до уряду Австралії надати Україні більше військової допомоги.

Союз Українських Організацій Австралії

· ✉️⚡️Приєднайтеся до нашої кампанії сьогодні, надіславши електронний лист місцевому депутату із закликом підтримати наш заклик до уряду Австралії надати Україні більше військової допомоги.

З початком Нового року та коли температура знизилася, Росія посилила свою незаконну та жорстоку війну проти України безпрецедентними нападами на українських цивільних осіб, міста та критичну інфраструктуру.

Австралія була важливою підтримкою України, але ми вважаємо, що австралійський уряд повинен зробити більше, щоб надати Україні правильні інструменти для захисту.

image013

Наша платформа Кампанія за Україну дозволяє легко написати та надіслати електронний лист місцевому депутату, щоб ваш голос почули у коридорах влади.

Кількома простими клацаннями миші ви можете знайти свого місцевого депутата та негайно надіслати йому свій електронний лист: http://bit.ly/Campaign-for-Ukraine

Ваш лист нагадає тим, хто приймає політичні рішення, що вони не можуть забувати про Україну та її боротьбу за захист демократії, свободи та порядку, заснованого на правилах.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа