Союз Українців Румунії здобув електоральний успіх на місцевих виборах

Микола-Мирослав Петрецький, голова СУР

Союз Українців Румунії (СУР) здобув значний електроральний успіх на місцевих виборах у Румунії, що відбулися 9 червня, повідомили в СУР. Кількість представників організації в румунських урядових структурах збільшилася на 25%. 

“Для нас це історичний результат, адже ніколи раніше Союз Українців Румунії не мав такої великої кількості місцевих обранців у восьми повітах – Арад, Ботошані, Марамуреш, Сату-Маре, Сучава, Тіміш, Караш-Северін та, вперше в Тульчинському повіті! Голоси, отримані нашими кандидатами, мотивують нас з ентузіазмом йти вперед і дивитися в майбутнє з упевненістю та оптимізмом”, – написали в СУР. 

Успіх свідчить про високий рівень довіри членів української спільноти до тих, хто представляв і представлятиме їхні інтереси. Обрані кандидати займатимуть свої посади упродовж чотирьох років. “[Це також свідчить про] здатність Союзу Українців Румунії послідовно відстоювати як інтереси українських громад, так і інтереси інших мешканців повітів в яких проживають українці”, – додали в СУР. 

СУР висловив щиру вдячність українцям, які проголосували 9 червня, а також членам СУР, які “своєю небайдужістю, серйозністю, рішучістю та самовідданістю сприяли досягненню цього результату. “Ми продовжимо працювати над досягненням наших цілей на період 2024-2028 років: підвищенням рівня та якості життя українців Румунії. Об’єднавшись, разом ми побудуємо ще сильнішу спільноту!”, – підсумували в СУР. 

СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа