Сьогоднішні події в Українському Інституті Америки в Нью Йорку

openhouse

Інтерактивні досвіди [12:00 – 18:00]

«Писанка: символ надії» – інсталяція з понад 500 яєць з усього світу, реакція на повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Софіка Зєлик, етнограф і куратор інсталяції. під рукою, щоб обговорити історію традиції писанкарства та витоки проекту.

Healing Space – інсталяція скульптур «мотанки», стародавніх оберегів для зцілення та захисту, з художницею Олою Рондяк.

Інтерактивні відео добірки з історії та культури України, люб’язно надані Українським інститутом Київ та Українським інститутом Лондон.

«Українська книгарня» – доступна добірка художньої та науково-популярної літератури.

Виставка сучасного українського живопису в рамках ініціативи «Ми і світ» за підтримки БФ Козицького.

«Lives Cut Short» — друковане та відео вшанування загиблих художників, що розповідає про трагічні історії художників, які не були частиною професійних військових, але втратили життя через війну.

Особливі сесії

16:00 Привітання та розмова з народним депутатом України Іванною Климпуш-Цинцадзе; Евелін Фаркас, виконавчий директор Інституту Маккейна та колишній заступник помічника міністра оборони у справах Росії, України та Євразії; та конгресвумен Марсі Каптур, співголова Українського кокусу, у розмові з Адріаном Каратницьким, старшим науковим співробітником Євразійського центру Atlantic Council.

17:00 Привітання та розмова з Урмасом Рейнсалу, міністром закордонних справ Естонії; посол Курт Волкер, колишній спеціальний представник США з питань України та колишній посол при НАТО; губернатор Нью-Йорка Кеті Хочул; колишні українські полонені Людмила Гусейнова та Анна Ослен у розмові з Таїсою Маркус, ад’юнкт-професором права Іллінойського університету та спеціальним радником проекту «Україна» Центру міжнародного правосуддя Венса. Заключне слово спеціального гостя та друга України.

Заплановані сесії

12:00 Відеопривітання від друзів Українського Інституту Америки та України.

14:00 Презентація Яни Примаченко, запрошеного науковця Прінстонського університету, «Війна Росії в Україні як поле битви спогадів».

15:00 Показ документального фільму «Стерти націю», знятого на замовлення Національного інституту культурної спадщини Польщі.

15:30 Презентація доктора Андрія Зінича, асистента професора Єльської школи медицини, про гуманітарну медичну діяльність Doctors United for Ukraine.

17:00 Читання поезії та виставка, підготовлена та організована Румунським культурним інститутом – «Розбиті: символічний жест», роботи Оани Марії Кахал; читання Клаудії Сереа, Адели Сінклер і Віри Сіроти.

Цей захід є безкоштовним і відкритим для громадськості. Запрошуємо всіх, хто #StandWithUkraine взяти участь. Щоб допомогти нам спланувати, надішліть відповідь.

RSVP

Зверніть увагу, що розклад занять може змінюватися в останню хвилину.

Часовий пояс Східного узбережжя

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа