СКУМО запрошує молодь до Києва на форум єдності

skumo-2023

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) закликає представників діаспори взяти участь в “Українському молодіжному форумі – відновлення в єдності”.

“[Захід] присвячений цьогорічному відзначенню Міжнародного дня молоді та покликаний зібрати на одному майданчику близько трьохсот найкрутіших представників та представниць молодіжної сфери з різних куточків України та діаспори”, – повідомили організатори

Мета форуму – обговорення молоді “в широкому сенсі слова”, ситуації в молодіжній сфері, викликів сьогодення та можливих рішень, євроінтеграції, відбудови, повернення тощо.

Захід відбудеться з 10 по 12 серпня. Форум проведуть на двох локаціях: два дні в Київській області та завершальний третій день – в Києві. З міркувань безпеки усі деталі будуть розіслані відібраним учасникам.

Організатори покривають учасникам проживання, харчування, роздаткові матеріали, а також транспортні витрати. Більше про участь можна дізнатися за посиланням. Під час реєстрації в полі “Область” потрібно вказати “Діаспора”.

“Це буде унікальна можливість поспілкуватися зі стейкхолдерами молодіжної політики, а також долучитися до формування пропозиції, які пізніше будуть презентовані напряму Президентові України”, – підсумували організатори.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа