СКУ закликає Палату представників США підтримати Україну

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає рішення Сенату Сполучених Штатів Америки та закликає Палату представників підтримати довгоочікуваний законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню загальним розміром у $95 млрд, з яких $60 млрд передбачено на підтримку України.  

“Після місяців політичних чвар Сенат США дав міжнародній спільноті чіткий сигнал: Сполучені Штати продовжать й надалі захищати свободу та демократію супроти авторитарних і терористичних режимів, які прагнуть занурити світ у вир хаосу, насилля та новітнього імперіалізму”, – заявив Президент СКУ Павло Ґрод. “Ми дякуємо американському Сенату та народу за те, що вони твердо стоять з народом України у той час, коли українці захищають свою батьківщину від російської військової машини. Потужна українська американська громада спільно з друзями України весь цей час провадила постійну і наполегливу адвокацію за свободу, суверенітет і незалежність України, за що ми надзвичайно вдячні”. 

У ході голосування 13 лютого 2024 року законопроєкт про допомогу підтримали 70 сенаторів з обох партій. Тепер цей законопроєкт має схвалити Палата представників американського Конґресу – тільки тоді він потрапить на підпис до Президента Джо Байдена і зможе бути реалізований.   

“СКУ закликає спікера Палати представників Майка Джонсона невідкладно винести на голосування законопроєкт про допомогу союзникам США. Ми також розраховуємо на послідовну двопартійну підтримку України в американському Конґресі. Наголошуємо, що це рішення є не лише американською інвестицією у більш безпечний світ, а й підтримкою економіки США та добробуту їх громадян. Сьогодні демократичний світ як ніколи потребує мудрого і рішучого американського лідерства!” – наголосив Президент Ґрод. 

Фото: українська акція у Вашинґтоні 26 лютого 2023 року.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа