СКУ: Світлої пам’яті Лариси Лозинської-Кий

Larissa Kyj2

Від імені Світового Конґресу Українців (СКУ) та багатомільйонної української діаспори висловлюємо щирі й глибокі співчуття пану Аскольду Лозинському та членам його родини у зв’язку з відходом у засвіти дорогої сестри, дружини, мами та бабусі – Лариси Лозинської-Кий. Вона мала велике і добре серце та вміла поєднувати родинне життя з активною громадською діяльністю на терені США та на світовому рівні.

Тому разом з Вами сьогодні сумує Провід, членство СКУ та численне українство, які мали приємність знати пані Ларису, взаємодіяти з нею та на її прикладі вчитися працювати для громади. В молоді роки вона була активною у складі Спілки української молоді, Української студентської громади в Нью-Йорку, Союзу українських студентських товариств Америки (СУСТА), а пізніше в складових організаціях СКУ з США – Об’єднанні жінок оборони чотирьох свобод України (ОЖОЧСУ), в Українському конгресовому комітеті Америки (УККА), а також у Злученому українсько-американському допомоговому комітеті (ЗУАДК). Його вона очолювала довгі роки, працюючи передусім задля гуманітарної підтримки потребуючих у своїй духовній Батьківщині, а від 2014 року – підтримуючи поранених захисників України.

Важливо також, що своє ім’я українки світлої пам’яті Лариса Лозинська-Кий гордо несла в американському суспільстві, бувши професором економіки в різних університетах та ведучи наукову працю і маючи високу повагу серед своїх колег і студентів.

Ми пам’ятаємо пані Ларису також як активну учасницю Конгресів і Річних загальних зборів СКУ, на яких вона завжди долучалася до конструктивних дискусій та працювала в різних комісіях.

Провід і членство СКУ поділяють Ваш глибокий біль та моляться за упокій душі св. пам’яті Лариси Лозинської-Кий. Вічна їй пам’ять!

Джерело:  СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа