Щонайменше 400 міст світу вийдуть на акцію StandWithUkraine

Акції в щонайменше 400 містах світу відбудуться у рамках глобальної адвокаційної кампанії СКУ StandWithUkraine до других роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну, у війні, що триває 10 років. Про це повідомив Віцепрезидент СКУ в Західній Європі та голова комітету з організації акцій 24 лютого Володимир Когутяк. 

Мітинги заплановані в усіх країнах, де є українські громади. Робота з організації кампанії СКУ StandWithUkraine триває онлайн ще з листопада. Зокрема, працює спеціальний сайт, де є вся необхідна інформація, додав Когутяк. 

Світова кампанія буде спрямована на підтримку України та її ключових пріоритетів: передачі заморожених російських активів Україні, надання ЗСУ більшої кількості зброї, повернення депортованих Росією українських дітей.   

У країнах, де масові заходи заборонені або ж їх проводити небезпечно, СКУ пропонує організовувати флешмоби в українських культурних центрах, при церквах, українознавчих суботніх та недільних школах, а також поширювати проукраїнські ідеї в соцмережах.

СКУ закликає українські громади та організації по всьому світу реєструвати свої мирні акції та заходи 24 лютого 2024 року на спеціальній сторінці глобальної адвокаційної кампанії СКУ StandWithUkraine. Аби долучитися до StandWithUkraine зареєструйте вашу акцію як частину глобальної кампанії СКУ. Це можна зробити за посиланням.

Якщо ви вже зареєстрували подію і бажаєте привернути до неї увагу суспільства та медіа по всьому світу – завантажте свої матеріали за посиланням

Якщо ж тільки плануєте захід, оберіть матеріали СКУ, які легко адаптувати під мову вашої країни та вашу акцію. Завантажити матеріали за посиланням.

Відеопояснення як створити афішу для вашої акції, використовуючи матеріали, підготовані СКУ, можна знайти за цим посиланням.

СКУ також підготував зразок листа-звернення до урядів, який українські громади та організації по всьому світу можуть використати у рамках глобальної адвокаційної кампанії. Зразок листа-звернення можна завантажити за посиланням

З будь-якими питаннями ви можете звертатись до СКУ через електронну адресу – [email protected].

Долучайтесь до кампанії СКУ. Об’єднаймося всім світом у знак солідарності з Україною!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа