Шевченківські святкування у Кентшині

У суботу 16 березня поточного року у Кентшині урочистим концертом відзначено 210 – ту річницю від дня народження генія українського народу Тараса Шевченка.

Серед запрошених гостей присутні були: староста Кентшинського повіту Міхал Кохановський, членкині повітової управи Ольга Ванаго, бургомістр Кентшина Ришард Недюлка, війт гміни Сроково Марек Ольшевський, греко-католицьке та православне духовенство.

На сцені кінотеатру виступив народний ансамбль ,,Горлиця” з Володимира, міста – партнера Кентшина. Глядачі мали нагоду послухати поезію Шевченка та пісні на його слова.

Голова Кентшинського гуртка Об’єднання Українців у Польщі Андрій Сидор подякував артистам за чудовий виступ. У своїй промові він нагадав, що поезія Шевченка була і надалі залишається актуальною, зокрема сьогодні, коли українську землю окупують російські агресори та посіпаки, вбивають мирне населення, руйнують українські міста та села. Він також подякував представникам місцевої влади за допомогу українським біженцям та підтримку в організуванні гуманітарних транспортів. ,,Україні, українському народові, нам всім бажаємо перемоги та миру”, – додав голова.

Організаторами заходу були Ольштинський відділ, Кентшинський гурток ОУП та Кентшинський культурний центр. Проект був реалізований завдяки підтримці маршала Вармінсько-Мазурського воєводства, мера міста та голови Кентшинського повіту.

ас

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа