Різдвяне вітання від СКУ

xmassUWC

Шановні українці та друзі України!

Світовий Конґрес Українців щиро вітає Вас з Різдвом Христовим та Новим роком!

Цього року Україна святкує історичне Різдво, вперше за Новоюліанським календарем. Це Різдво української гідності, стійкості й відваги.

За Вашої підтримки Світовий Конґрес Українців, із нашою мережею в понад 70 країнах, допомагає наближати перемогу України. Ми є той голос, який розповідає про російські воєнні злочини світу. Ми є та сила, що озброює захисників через ініціативу Unite With Ukraine. Ми є та енергія, що відбудовує країну через проєкти Energize Ukraine.

“У це історичне Різдво – будьте з Україною! Лише разом ми сильні й непереможні. Пам’ятаймо про Україну в наших молитвах і продовжуймо її підтримувати надалі!” – наголосив у своєму вітальному зверненні Павло Ґрод, Президент СКУ.

У ці Різдвяні дні ми запрошуємо Вас приєднатися до Світового Конґресу Українців у двох спеціальних збірках коштів, які наближають нашу Перемогу.

Перша збірка – для підтримки адвокаційної роботи Світового Конґресу Українців. Завдяки Вашій підтримці, СКУ суттєво посилив та далі планує посилювати адвокаційні зусилля у світі, наближаючи нас до спільної перемоги.

Друга збірка – забезпечення Збройних Сил України через ініціативу Unite with Ukraine. Від початку повномасштабної війни ми надаємо потужну допомогу українським захисникам та захисницям, закуповуючи та постачаючи все найнеобхідніше, включаючи військове спорядження, тактичну медицину, дрони та броньовану техніку.

Памʼятаймо про Україну в наших молитвах і продовжуймо її підтримувати своїми діями й надалі!

Бажаємо Вам і Вашим близьким радісного і благословенного Різдва та успішного Нового року!

Христос народився! Славімо його!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа