Привітання Світової Федерації Українських Жіночих Організацій з нагоди 32-ої річниці Незалежності України

СФУЖО вітає

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій сердечно вітає Україну, її мужній народ, а також українців і її друзів у всьому світі з найбільшим святом української нації – 32-ою річницею відновлення Незалежності України!

День Незалежності України – це досягнення багатьох десятиліть жертовної та виснажливої праці і боротьби українських патріотів. Відважні борці за волю України довели своїми діями і подвигами, що наша нація є незнищенною.

32 роки тому, 24 серпня 1991 року сповнилася мрія багатьох поколінь українців – український народ виборов свою незалежну самостійну Українську Державу!  У 21-ому столітті розуміння незалежності набуло особливої ваги.  Україна відзначає 32-й рік незалежності в умовах повномасштабної війни, яку веде росія проти України. Україна доводить всьому світу своє прагнення до свободи та незалежності. За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми – Українці.

Сьогодні тисячі борців за волю України, захисники та захисниці України, з неймовірною самопосвятою та відвагою наближають Україну до перемоги. Ця єдність і впевненість робить нас тими, хто ми є – гордими свого українського походження Українцями та Українками.

Українці та Українки усього світу допомагають своїй духовній батьківщині, протистоять ворогові на світових майданчиках – політичних, економічних, культурних. Це так важливо – особливо зараз, коли щодня найкращі сини і дочки українського народу, жертвуючи життям і здоров’ям, виборюють для усіх нас Перемогу.

Саме тому у День відновлення Незалежності України ми всі ще більше єднаємося в допомозі Українському народу здобути перемогу та жити під мирним небом у своїй чудовій, незалежній, демократичній країні.

Ми вшановуємо пам’ять усіх захисників і захисниць України, які ціною власного життя відстоюють її незалежність задля великої мети – вільної, сильної, демократичної, процвітаючої України. Ми захоплюємося силою їхнього духу та бажаємо їм міцного здоров’я та щасливого повернення до своїх родин.

Ми і далі будемо на всіх майданчиках світу  підтримувати Україну, її  Збройні Сили, добровольців, волонтерів та їхні родини!

Ми віримо у перемогу та щасливе майбутнє України. Бо для нас Україна – понад усе! Разом ми збережемо Незалежну Україну – для себе, для наших дітей, для прийдешніх поколінь.

Пишаємося Україною та українцями!

З Днем Незалежності України!

Слава Україні!

Героям Слава!

За Світову Управу СФУЖО

Євгенія Петрова

Виконуюча обов’язки Голови

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа