Про значення виборчого голосу

В штаті Айова 3-го січня цього року відбулись передвиборні змагання шістьох кандидатів на президента Америки. Кандидат Ромні вийшов переможцем, випередивши найближчого суперника лише на вісім голосів. Яскравий приклад того яке велике значення може мати голос кожного виборця. На жаль, в Україні далеко ще не всі усвідомлюють наскільки могутньою зброєю може бути виборче право кожного з нас. На загал людство поки-що не винайшло більш дієвого та ефективного засобу мирним шляхом визначати напрямки розвитку суспільства , країни, народу аніж голосування. З огляду на це такі огидні явища, котрі , як не прикро, притаманні українським виборам усіх рівнів як-то: фальсифікації, підкупність електорату, ошуканство виборців підлягають найбільш суворому покаранню. Недалекоглядні виборці продаючи своє демократичне право обирати «за гречку» не розуміють одну просту істину. Така їх особиста позиція згодом обернеться різноманітними втратами саме для них.

Багато людей не беруть участі у виборчому процесі, що також є громадським злочином, бо цим вони допомагають в перемозі злочинним елементам. Не легким є питання вибору доброго кандидата, тому треба на багато раніше вивчати, кого ми повинні обирати. Бо в усьому світі кожний політик говорить те, що виборець хоче почути. Є таке повір’я, що найкращим політиком є той, котрий так вміло бреше, що сам вірить у свою брехню. Тому не всьому з обіцяного слід вірити. Найкраще його добрі наміри проілюструють не обіцянки, а конкретні справи на добро народу і держави.
Стара мудрість підказує: ” Що не той є переможцем хто голосував, а той хто голоси рахував”. Тому громадянський обов’язок кожного свідомого громадянина, ставити перешкоди до різноманітних фальсифікацій та обману. Цього року в жовтневих виборах до Верховної Ради, вибори відбудуться подвійною системою: 225 кандидатів за партійними списками, які наберуть більше 5% голосів і, 225 кандидатів за мажоритарною системою. Така система має, як позитивні так і неґативні сторони, бо партійні кандидати виборцеві невідомі – партія визначає по виборах. Ті кандидати котрі пробуватимуть щастя на мажоритарних виборчих округах будуть намагатися рекламувати себе в різний спосіб. Одначе, для виборця часом буде важко довідатись, а яку політичну силу фактично підтримує такий кандидат. Оскільки у Верховній Раді все одно буде відбуватися структурування коли не за партійними ознаками, то за ідеологічними поглядами. Якщо самому не можна збагнути таємничість таких кандидатів, то треба прислухуватись до голосів патріотичної опозиції, яка слідкуватиме за ними.

Прочитайте і передайте родині та друзям.

Наша почтова скринька [email protected]

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа