Президент Українського Конґресового комітету Америки відвідав Західний штат Нью-Йорк

Futey14

Президент Українського Конґресового комітету Америки (УККА) Андрій Футей 16-18 вересня відвідав Західний штат Нью-Йорк, щоб зустрітися з представниками української громади Америки. Оскільки кожна громада має різні потреби та інтереси, наші місцеві лідери громад несуть відповідальність за виявлення та аналіз різних зацікавлених сторін і ведення своєї громади до дедалі більшої єдності. Таким чином українці можуть все ефективніше допомагати один одному

Під час свого дводенного візиту до Баффало на початку поїздки Андрій Футей з УККА зустрівся з керівництвом та членами відділу УККА в Баффало, Нью-Йорк, який представляє приблизно 20 000 жителів Західного Нью-Йорка українського походження. УККА Баффало допомагає об’єднати широкий спектр відомих організацій, включаючи Українсько-Американський Громадський Центр (Народний Дім), Дніпровський український культурний центр, 5 місцевих українських греко-католицьких та українських православних парафій, місцевий Осередок («Леся Українка» ) Спілки Української Американської Молоді (СУМ), місцевих Відділів Організації Оборони Чотирьох Свобод України (ООЧСУ) та Жіночої Асоціації Оборони Чотирьох Свобод України (ЖООЧСУ ), Української Американської Фундації Свободи, Мрії, Жіночий хор, місцева Станиця Української скаутської організації «Пласт» та українська суботня школа «Рідна школа» м. Баффало, штат Нью-Йорк.

Futey13

У Баффало та більшому окрузі Ері під керівництвом Юрія Грещишина українська громада не лише надіслала гуманітарну допомогу на сотні тисяч доларів за останні 19 місяців, але й тепло прийняла тих, щойно переселених з України.

Завдяки участі Богдана Чернявського з відділу в Баффало в регулярних масштабних зустрічах УККА з координації гуманітарної допомоги, було створено партнерство між різними людьми та організаціями в усьому світі, оптимізуючи важливу гуманітарну роботу. І завдяки Петру Кушніру з Raine Logistics, УККА зміг перевезти внески в натуральній формі на мільйони доларів, щоб допомогти нашим братам в Україні.

Найяскравішим моментом візиту до Баффало стало нагородження президента відділення УККА в Баффало Юрія Грещишина від Національної виконавчої влади УККА за його десятиліття служіння громаді.

Отримано з пошти [email protected] 13 жовт. 2023 р., 21:16

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа