Олег Медуниця відвідує Чикаґо

У квітні українська громада Чиказької метрополії мала нагоду зустрітися з Олегом Медуницею, керівником Антиімперського Блоку Народів, Головою Організації Українських Націоналістів (бандерівців).

Під час зустрічі в Українському культурному центрі в м. Палатайн, пан Медуниця подякував українській громаді Чикаґо за їхню роботу щодо підтримки зусиль Конгресу США щодо надання Україні військового обладнання та амуніції, а також за їхню щедру підтримку Фонду оборони України ОУН. Минув майже рік, як пан Медуниця останнього разу відвідував нашу громаду для збору коштів для Збройних Сил України через Фонд оборони України ОУН.

Він повідомив, що громада Чикаґо дуже допомогла зібрати значну частину коштів Фонду. У своєму звіті пан Медуниця зазначив, що Фонд оборони України передав авіаційне забезпечення (дрони, антени), транспортне обладнання, оптику, засоби захисту (бронежилети та шоломи) та патріотичну літературу. Кошти фонду були спрямовані на допомогу 27 бригадам ЗСУ, 2 бригадам Національної гвардії, 2 загонам прикордонної служби та одному підрозділу Служби безпеки України. Він висловив вдячність багатьох військовослужбовців за всю підтримку, надану Фондом оборони України ОУН, і попросив продовжувати нашу щедрість, зважаючи на варварські та геноцидні напади з боку Росії, яких Україна зазнає щодня.

Потім гість поділився оновленою інформацією про роботу АБН з підготовки до перемоги України та розпаду Російської Федерації, як вона відома сьогодні. Антиімперський Блок Народів зорганізовано на підставі основоположних засад Антибольшевицького Блоку Народів, заснованого в 1943 році. Тоді АБН було створено як міжнародний антикомуністичний координаційний центр для країн, окупованих Радянським Союзом. Сьогоднішній розвиток цієї організації спрямований на те, щоб об’єднати окуповані нації, щоб розподілити Російську Федерацію та знищити зло, яке вона завдає поневоленим націям.

Пан Медуниця також зазначив, що багато громадян цих поневолених народів воюють в етнічних батальйонах на боці Збройних сил України проти окупантів.

Під час свого перебування в околицях Чикаґо Голова ОУН (б) відвідав Школу Українознавства при осередку Спілки Української Молоді Америки імені полк. Дмитра Вітовського, де 250 дітей щотижня збираються разом для вивчення української історії, культури, географії та літератури під керівництвом директорки пані Іри Ценглевич. Він також мав можливість поговорити зі старшими учнями про війну та зусилля на підтримку ЗСУ.

Олег Медуниця також відвідав відділ «Маріуполь» Спілки Української Молоді Америки осередку Миколи Павлушкова в Чикаґо, на чолі з Булавним отцем дияконом Марком Крутяк, де його привітала сумівська молодь. Сумівці поділилися інформацією про свої зусилля протягом останніх двох років над проектами підтримки України та ЗСУ. Голова ОУН (б) подякував за їхню патріотичну працю та дав зрозуміти, наскільки бійці на передовій, ті, хто в різних допоміжних підрозділах, та діти, яким вони передають щорічні пакунки, цінують нашу щедрість і турботу.

Світлини: Мирон Васюнець, Ігор Дячун, Марія Грошко-Коркач

Оля Сорока

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа