Міжнародний Конкурс виконавців українського романсу ім. Квітки Цісик

Засновником і організатором Конкурсу є Українська Американська Координаційна Рада (США),  ArtEmes Entertainment Production (США) та  «Громадська організація “Незабутня Квітка»

Співорганізатор  Конкурсу : Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка».

Конкурс проводиться за  фінансової та організаційної підтримки меценатів та спонсорів.

Умови участі у Конкурсі

До участі у Конкурсі запрошуються виконавці українського романсу –  солісти-вокалісти. Конкурсанти готують два  вокальні твори у супроводі інструментальної музики або фонограми (-) – виключно україномовні.

 • один – обов’язковий твір з творчого доробку Квітки Цісик;
 • другий – довільний  твір (український романс).

Час виступу на сцені – 2 твори до 10 хв.

Примітка: виступи у супроводі вокально-інструментальних ансамблів та електромузичних інструментів  (типу  ROLAND, CASIO та інші) допускаються за певних технічних умов (по домовленості з оргкомітетом).

Проїзд учасників  до м. Львова і в зворотній бік здійснюється за  рахунок конкурсантів. Витрати, пов’язані з перебуванням у Львові  здійснюються за  рахунок організаторів конкурсу, а саме: проживання та харчування (лише сніданок), зустріч та екскурсії.

 • Вік учасників –  від 15  до 35 років на день проведення Конкурсу.

Порядок проведення Конкурсу

Оцінювання виступів конкурсантів та визначення переможців Конкурсу здійснює Журі.

Перший етап – дистанційний. Проходить  у форматі прослуховування музики (відбір кращих виконавців на підставі записів у audio форматі на носіях CD DVD, надісланих учасниками фестивалю разом із  заповненою заявкою про участь).  Термін проведення – 25 березня 2012року

Другий етап – відбірковий. Проходить у форматі  конкурсу на краще виконання у місті  Львові. Термін проведення –  1-4 квітня 2012 року.

Третій етап – фінальний. Проходить у форматі  гала-концерту за участю переможців другого, відбіркового етапу та гостей.  Термін проведення 1-4 квітня 2012 року.

Оргкомітет Конкурсу залишає за собою всі права на трансляцію по радіо та телебаченню конкурсних прослуховувань та заключних концертів, їх аудіо-та відеозапис, а також розповсюдження цих матеріалів без виплати гонорару учасникам.

У випадку виникнення суперечок при тлумаченні умов Конкурсу єдиним правильним текстом є український.

2012  року.

Дата надходження заявки визначається за першим поштовим штемпелем.

До заявки додаються:

 • Копії відповідних сторінок паспорта, які засвідчують вік учасниа;
 • Творча автобіографія (резюме) у друкованому вигляді;
 • 2 фотокартки (якщо друковані – розміром 9х12 см, придатні для поліграфічного відтворення, якщо в електронному форматі – розподільча здатність не менше 1600х1200);
 • Копії дипломів лауреата інших міжнародних конкурсів (у разі наявності).
 • Документи, подані із запізненням або не в повному обсязі, не розглядаються.
 • Оргкомітет залишає за собою право обмежувати кількість учасників, допущених до Конкурсу, враховуючи при цьому черговість надходження документів
 • Після розгляду всіх поданих документів Оргкомітет надсилає електронною поштою (або письмово, якщо електронна адреса не вказана в заявці учасника) підтвердження про участь у конкурсі. У разі необхідності надсилає офіційне запрошення для отримання візи.
 • Зміни в програмах, поданих учасниками,  не приймаються
 • Оргкомітет залишає за собою право використовувати всі надіслані учасниками інформаційні матеріали і фотографії для надання їх ЗМІ.
 • Оргкомітет не несе відповідальності за втрату документів під час їх пересилання поштою.

Заявки із всіма додатками надсилаються з поміткою “Міжнародний конкурс  виконавців українського романсу імені Квітки Цісик” за адресою:

Поштова адреса:  79000, м. Львів вул. Тиха, 3/1, тел: +38 032 2610989

«Громадська організація “Незабутня Квітка»

Контакти:
е-mail: [email protected]
Моб.тел.: +38 067 593 58 43  з 11.00 до 19.00 год. за київським часом.

Засновник українсько-американського проекту «Незабутня Квітка»
Алекс Гутмахер , моб. тел. +38 66605 8985 (після 1 лютого)

Нагороди

Всі учасники стають дипломантами Конкурсу. Журі визначає переможців та лауреатів Конкурсу. Рішення журі є остаточні і перегляду не підлягають.

Переможцям вручаються дипломи лауреатів та пам’ятні призи.

Переможці визначаються у кожній віковій категорії з присудженням І, ІІ, ІІІ премій.  Форма та розмір винагороди визначається Засновником.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа