Міжнародна стратегічна конференція в регіоні Центральної та Східної Європи «GLOBSEC»

globsec_logo

У м.Братислава (Словаччина) відбулась міжнародна стратегічна конференція в регіоні Центральної та Східної Європи «GLOBSEC», яка є одним з ТОП-5 найбільших безпекових форумів світу. У ній взяв участь Голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан. Учасники заходу – політики та експерти з понад 65 країн.

Ключовими темами для обговорення на цьогорічному форумі були формування нового безпекового устрою Європи та постійна підтримка України на тлі російсько-української війни.

Голова УЦБС Сергій Кузан на «GLOBSEC»

Піднімаючи питання нової системи безпеки в Європі світ почав помічати небезпеку російських впливів, які розгортаються з новою силою, розхитуючи західні держави.

Вторгнення росії на територію України стало не просто збройною агресією — це напад на цивілізований світ, демократію та світову безпеку. Застосовуючи гібридні методи ведення війни кремль розширює свою мережу впливів у Європі, просуває проросійські наративи та власні інтереси у політику західних держав, розхитуючи внутрішньополітичний устрій цих країн”, — зазначає Сергій Кузан.

Голова УЦБС Сергій Кузан на «GLOBSEC»

Головні зусилля росіян спрямовані на те, щоб розхитати внутрішньополітичну ситуацію в країнах та вплинути на наших західних партнерів, задля припинення підтримки ними України хоча б на якийсь час.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа