Карнавальний бал ”Допомагаємо Україні” в Кентшині (Вармінсько-Мазурське воєводство)

Понад 400 людей взяли участь у благодійному карнавальному балі який відбувся 3 лютого у Кентшині (Вармінсько-Мазурське воєводство). Пригадаймо, що організування цього заходу має свою довгу традицію. Всупереч складнощам пов’язаним з дозволами з боку комуністичної влади та приміщенням, перші забави відбувалися вже на початку шістдесятих років. Їх влаштовували місцеві діячі УСКТ.

У заході взяли участь запрошені гості а зокрема бургомістр Кентшина Ришард Недзюлка, його заступник Кароль Лізурей, заступник голови повітової ради Анджей Левандовський, член повітової управи Ольга Ванаго, війт гміни Барцяни Марта Камінська, голова компанії MST Ярославов Сахринь та парох греко-католицької парафії Ігор Гарасим. Шанувальники українських ритмів – українці та поляки – приїхали з усіх закутків регіону. Але не тільки. На забаві були присутні також особи, які прибули з Вроцлава та Берліна. До танцю грав відомий та популярний гурт “The Ukrainian Folk”.

У зв’язку з тим, що в Україні триває війна, під час балу відбувся аукціон виробів українських народних промислів. В ході заходу гроші традиційно збиралися такох волонтерами до скарбничок, які приготував голова Волонтерського центру в Кентшині Януш Мазуркевич.

Зібрані гроші будуть використані для організації чергової гуманітарної допомоги для міста-партнера Володимира.

ас

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа