Громада Чикаґо закликає Байдена зняти всі обмеження на застосування Україною західної зброї

Відділення Іллінойс Українського Конґресового Комітету Америки (УККА) закликає українську громаду в США звертатися до Білого дому з проханнями зняти будь-які обмеження щодо використання Україною ракет ATACMS. Звернення опублікували на сторінці УККА Іллінойс на Facebook. 

“Будь ласка, зателефонуйте до Білого дому і попросіть адміністрацію зняти будь-які обмеження на використання ATACMS. Україні потрібно мати можливість використовувати ATACMS для ударів по стратегічних цілях на території російської федерації”, – йдеться в тексті заклику. 

УККА Іллінойс також додали офіційний телефонний номер президента США Джо Байдена, +1 (202) 456-1111, а текстові повідомлення можна відправляти на +1 (302) 404-0880. 

Раніше США зробили перший крок та надали дозвіл Україні бити по Росії американською зброєю на 100 км від кордону. Втім, українська громада закликає розширити можливості застосування ракет. 

Раніше Марта Фаріон, Віцепрезидентка СКУ в Північній Америці, Віцепрезидентка УККА, заявила, що обмеження щодо ударів по території Росії, встановлені Пентагоном для України від початку поставок американського озброєння, є абсолютно невиправданими й завідомо поставили українську сторону у невигідні умови. 

Білий дім має дати Україні повну свободу дій у застосування американської зброї, вважає спікер Палати представників США Майк Джонсон.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа