Громада Австралії адвокує інтереси України

Союз Українських Організацій Австралії (СУОА) проводить адвокаційну діяльність на користь України. Так 26-27 лютого лідери громади провели офіційні зустрічі з австралійськими політиками в Канберрі, столиці країни, повідомила Співголова СУОА та член Ради Директорів СКУ Катерина Арґиру.

“Два дні були присвячені зустрічам з австралійськими політиками, серед яких міністри, сенатори, депутати парламенту та політики. Стефан Романів [співголова СУОА та Віцепрезидент СКУ – ред.], Хрестина Кметь [активна діячка української громади в Австралії – ред.] і я відвідали понад 20 зустрічей та виступили за 4 пункти від імені нашої української громади в Австралії: додаткову військову допомогу для України, шляхи на постійне проживання для переселенців українців, відкриття посольства Австралії в Києві, а також підхід “Вся влада” для підтримки України”, – розповіла Арґиру.

Підхід “Вся влада” до урядової політики передбачає спільну діяльність, що виконується різними міністерствами, державними адміністраціями та державними установами для забезпечення спільного розв’язання конкретних проблем або питань.

Також лідери австралійської громади зустрілися зі спільнотою українців в Канберрі, подякували їм за невтомну працю на користь України, а також розповісти про підсумки зустрічей з австралійським політикумом. 

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа