Головний кореспондент The Wall Street Journal презентує в Нью Йорку книгу “Згинуть наші воріженьки”

“Книги в Інституті” Українського Інституту Америки представляють вечір із Ярославом Трофімовим, головним кореспондентом із закордонних справ The Wall Street Journal та автором книги «Згинуть наші воріженьки: російське вторгнення та війна за незалежність України», у розмові з доктором філософії Еммою Матео.

Далі підписання книг і легкий фуршет.

Спираючись на свій величезний досвід висвітлення війн і конфліктів у різних частинах світу з 2001 року, Ярослав Трофімов пояснює, як народ України, незважаючи ні на що, вистояв перед однією з найпотужніших армій у світі та пережив невимовні жахи.

Його розповідь показує хоробрість простих українців, які ризикують життям заради збереження незалежності своєї країни.

У своїй книзі Трофімов поєднує свій особистий досвід на передовій із глибоким військовим аналізом, надаючи унікальне розуміння всіх рівнів боротьби України за виживання.

“Згинуть наші воріженьки”, серед іншого, були опубліковані в American Purpose, Christian Science Monitor, Financial Times, Globe and Mail, Irish Times, Kyiv Independent, National Interest, San Francisco Chronicle, The Atlantic, The Economist, The New York Times, The Times (Лондон), Times Literary Supplement, The Washington Post, Washington Monthly, а також на CNN, C-SPAN, NPR і PBS NewsHour.

Автор фото Себастьян Бьотчер.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа