Допомога діаспори українським лікарням до Дня Незалежності України

Віче та Aid Pioneers

З нагоди Дня Незалежності України 24 серпня Віче та Aid Pioneers об’єднали свої зусилля, щоб розпочати кампанію зі збору 24 000 євро для підтримки українських лікарень. Ці кошти будуть використані для транспортування з США на лінію фронту на сході України вкрай необхідних медичних засобів вартістю понад 400 000 євро.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 18 місяців тому відбулося понад 1000 нападів на медичних працівників та об’єкти медичної інфраструктури. Лікарні та клініки, які все ще працюють, обслуговують величезну кількість пацієнтів і швидко витрачають свої запаси медичного обладнання.
“На цьому етапі історії України ми досі вибороюємо свою незалежність. Бездіяльність – це не вихід, і пожертви на нашу справу безпосередньо допомагають пораненим у результаті російської агресії”, – підкреслив Павло Мельник, координатор проєктів Віче.
Aлексіс Брошек, виконавчий директор AidPioneers, додає: “Разом з нашим американським партнером Project C.U.R.E. ми пакуємо контейнери з товарами, які необхідні нашим українським партнерам для порятунку життів. Через нашу міжнародну мережу партнерів ми можемо отримати товари за ціною близько 5 відсотків від їхньої ринкової вартості”.
Вміст контейнерів ми передамо до українських лікарень, де їх використовуватимуть для стабілізації стану пацієнтів після важких поранень. На сьогодні Aid Pioneers відправили 12 контейнерів і доставили їх у більш ніж 50 українських лікарень.

З кожним євро внеску ми отримуємо витратні матеріали та обладнання на суму 20 євро для медичних працівників, які працюють на передовій, а це значний потенціал для порятунку людських життів.

“Це унікальна ініціатива,адже вона примножує усі пожертви у двадцять разів”, – підсумовує Алексіс Брошек.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа