До другої річниці масштабного вторгнення в Німеччині проведуть мітинґи підтримки України

Шановні Українці, друзі!

Оголошуємо мітинґ 24.02.2024 р. У Гайльбронні, присвячений другій річниці жорстокої війни, нав’язаної російською федерацією.

Приходьте на мітинґ, підтримаємо оборонців нашої Батьківщини, мирного народу, який тримають під постійним прицілом жорстокі варвари.

Будемо єдині, прикладом для нас нехай буде боротьба проти Правих партій у Німеччині, які висловлюють фашистські погляди, витупають за те, щоб Європа не мала захисту. По всій країні ширяться мітинґи.

Ми також покажемо свою єдність, любов до України, бо немає жодної родини, кого б не зачепила ця кровопролитна війна.

Скажемо своє слово – ні убивцям нашого народу, ні звірствам росіян, ні орківській навалі, геть з української землі!

Чекаємо вас, любі земляки, о 14 годині за адресою 74072 Heilbronn

Bollwerksturm

Берлінська акція:

Приходьте на акцію солідарності 24 лютого біля Бранденбурзьких воріт у Берліні, щоб показати, що ви готові захистити вільний і демократичний світ та відновити мир у Європі. Разом ми хочемо продемонструвати нашу солідарність, швидку тастійку підтримку України і заявити: Німеччина продовжує стояти на боці України!

Ввечері після протесту запланована проекція військових зображень на російське посольство, але поки що це заборонено поліцією. Віче та наш юрист подадуть позов до Федерального конституційного суду, щоб, сподіваємося, отримати дозвіл на проведення акції. Для нас важливо надіслати чіткий сигнал протесту російському агресору у 2-гу річницю масштабного вторгнення і привернути увагу до злочинів, за які відповідальна росія.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа