Акція СКУ Stand With Ukraine пройде у 700 містах, 65 країнах, на всіх континентах, включно з Антарктикою

24 лютого 2024 року на всіх континентах, у 65 країнах світу, у понад 700 містах пройде рекордна за своїм масштабом глобальна кампанія   Світового Конґресу Українців (CКУ) Stand With Ukraine. 

Мета кампанії – привернути увагу до російсько-української війни та посилити підтримку як громадянського суспільства, так і урядів світу.

СКУ закликає світові уряди створювати умови, щоб ідентифікувати, заморозити, вилучити й передати Україні російські активи. Конфіскація активів, разом з військовою підтримкою України та санкціями проти Росії, послабить можливість та мотивацію кремля до війни.

Спільно з Українською правдою СКУ запустив інтерактивну карту світу, де кожен може знайти для себе вуличну акцію чи подію приурочену до 2 роковин від початку російського повномасштабного вторгнення у війні, що триває 10 років. 

У суботу, 24 лютого, акції та події будуть висвітлюватися у режимі “живої стрічки” українською та англійською мовами на сайті Світового Конґресу Українців: https://www.ukrainianworldcongress.org/ua/

Ви також зможете скористатися фото та відео матеріалами від українських громад, які будуть завантажуватися відразу після акцій за посиланням:   

https://drive.google.com/drive/folders/16TGABdivZ3Thy00G7kxVfWRJyfgToaA4?usp=drive_link

Найбільша кількість заходів 24 лютого запланована в Європі та Північній Америці. Крім того, акції та інші заходи відбудуться в Південно-Африканській Республіці, Індії, ОАЕ, Таїланді, Південній Кореї, Японії, Перу, Бразилії та Аргентині. Хочемо звернути вашу увагу на такі особливі акції:  

  • Президент Світового Конґресу Українців Павло Ґрод візьме участь в акції у Вашингтоні, що розпочнеться  24 лютого о 14 годині (за місцевим часом) біля одного з найважливіших символів американської демократії – Меморіалу Лінкольна.
  • У канадійському Торонто на мітингу Stand With Ukraine очікується виступ прем’єр міністра Канади Джастіна Трюдо.
  • Президент Чехії Петр Павел доєднається до акції StandWithUkraine у Празі, яка розпочнеться о 15 годині за місцевим часом. 
  • Мер Будапешта Гергель Корачонь разом з українською громадою та друзями України візьме участь у Великій ході підтримки. України та акції о 15 годині (за місцевим часом) на площі Ратуші.
  • Українські вчені станції “Академік Вернадський” (Антарктика) зареєстрували свою акцію на підтримку України  24 лютого о 14 годині.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа