Під час виборів не було зафіксовано значних порушень, які могли б суттєво вплинути на результати голосування, а зокрема використання адміністративного ресурсу, підкупу виборців, масового вкидання бюлетенів та каруселей, які були характерні для парламентських виборів 2012 та 2013 рр.
Разом з цим спостерігачі від СКУ зафіксували ряд порушень в різних регіонах України, найтиповішими з яких були:
- агітація на дільницях та поза ними;
- відкриття дільниць із запізненням;
- відсутність виборців у списках дільничних виборчих комісій (ДВК);
- замішання у роботі дільничних виборчих комісій;
- не апломбовані відповідним чином скриньки;
- видача бюлетенів без відповідних документів;
- перешкоджання роботі ЗМІ і спостерігачів.
В цілому Місія СКУ відвідала понад 1700 виборчих дільниць та вела спостереження у 39 містах України.
Місія СКУ зазначає, що у містах, де паралельно відбувалися вибори мерів, у тому числі й у Києві, Миколаєві, Херсоні, Одесі, Черкасах, Сумах, процес голосування значно сповільнювався, утворювалися черги, що призвело до потреби продовжити роботу дільниць. У місцях виборів міських голів та депутатів місцевих рад кількість порушень була більшою, ніж там, де тільки проходили вибори Президента, але не мала суттєвого впливу на вибори.
Місія СКУ є третьою за величиною міжнародною спостережною місією на позачергових виборах Президента України 2014 р. Місія включає 236 спостерігачів з 22 країн світу, які ведуть спостереження в Україні та на закордонних виборчих округах. Місію СКУ очолює федеральний суддя США Богдан Футей, а головним спостерігачем є Петро Штик, третій заступник Президента СКУ.
Спостерігачі від СКУ залишаться працювати на дільницях до моменту їх закриття та повного підрахунку голосів.
26 травня 2014 р. о 9:30 в інформаційному агентстві УНІАН відбудеться прес-конференція Місії Світового Конґресу Українців, на якій керівництво місії дасть міжнародну оцінку проведенню виборів Президента в Україні.