Президент СКУ зустрівся в Берліні з німецькими високопосадовцями

24-25 листопада 2014 р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій провів у Берліні, Німеччина, низку зустрічей з німецькими високопосадовцями на тему сучасної ситуації в Україні.

У ході зустрічей Президент СКУ пригадав, що Російська Федерація спричинила міжнародну кризу та що Україна знаходиться в її епіцентрі. Він також закликав Німеччину:

  • ефективно захищати загальноприйняті принципи світового правопорядку, у тому числі і право України на самовизначення і територіальну недоторканність;
  • відмежуватись від небезпечного заклику Матіаса Плацека, голови Німецько-російського форуму, визнати анексію Криму як шлях для припинення конфлікту в Східній Україні та умиротворення Президента Владіміра Путінa;
  • утримувати санкції проти Російської Федерації, доки вона не буде дотримуватись своїх міжнародних зобов’язань відносно України;
  • посилити галузеві санкції проти Російської Федерації за додаткові порушення Мінських угод та
  • підтримати направлення більш ефективної місії ОБСЄ для спостереження за українсько-російським кордоном.

“У цей критичний час я сподіваюся, що Німеччина буде відігравати ключову роль у забезпеченні того, щоб міжнародна спільнота надала Україні конкретну підтримку,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Список високопосадовців, з якими зустрівся Президент СКУ:

Бархманн Ханц-Йоахім, депутат Бундестаґу, заступник голови Парламентського комітету в справах Європейського Союзу.

Бек Марі-Луїз, депутат Бундестаґу, координатор Парламентського комітету з закордонних справ і член Парламентської асамблеї Ради Європи.

unnamed(1)М. Бек i Е. Чолій

Брок Елмар, Голова Комітету Європейського Парламенту з закордонних справ.

Вадефуль Йоганн, депутат Бундестаґу, голова Парламентського комітету в справах перевірки виборів, імунітету і правил процедури і голова Парламентського комітету в справах виборів.

unnamed(4) Е. Чолій i Й. Вадефуль

Веллманн Карл-Ґеорґ, депутат Бундестаґу, член Парламентського комітету з зовнішніх справ, член Парламентської асамблеї Ради Європи і член Парламентської асамблеї ОБСЄ.

Ламерс Карл, депутат Бундестаґу, заступник голови Парламентського комітету з питань оборони і Президент Асоціації Атлантичного договору.

unnamed(5)Чолій i К. Ламерс

Лінднер Райнер, голова “Німецько-українського форуму”.

Маєр-Клодт Корд, посол, спеціальний уповноважений Міністерства закордонних справ Німеччини з питань Східної Європи, Закавказзя та Центральної Азії.

unnamed(3)К. Маєр-Клодт i Е. Чолій

Мецлер Ян, депутат Бундестаґу і член Парламентського комітету в справах економіки і енергії.

unnamed(6)Е. Чолій i Я. Мецлер

Петрі Крістіан, депутат Бундестаґу, член Парламентського комітету в справах Європейського Союзу і член Парламентського комітету в справах фінансів.

Флюґґер Міхаель, заступник генерального директора з зовнішньої політики та питань безпеки і розвитку Федерального бюро канцлера Німеччини.

Форбріґ Йорґ, головний експерт з питань Центральної та Східної Європи Німецького Фонду Маршалла США.

Шокенгофф Андреас, депутат Бундестаґу і заступник голови фракції Християнсько-демократичного союзу та  Християнсько-соціального союзу.

Шпінрат Норберт, депутат Бундестаґу, голова Парламентського комітету в справах Європейського Союзу і речник у справах європейської політики від парламентської групи Соціал‑демократичної партії.

unnamed(2) Х. Бархманн, Е. Чолій i Н. Шпінрат

Химинець Василь, тимчасово повірений у справах України в Німеччині.

 

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа