Генерала Кульчицького поховають поруч з героями Небесної Сотні

Начальника управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України, генерал-майора Сергія Кульчицького, який сьогодні, 29 травня, трагічно загинув під Слов’янськом Донецької області, поховають у Львові на Личаківському цвинтарі.

Перед спрямуванням на схід України у рамках антитерористичної операції, Кульчицький очолював військову частину №3002, розташовану у Львові на вулиці Науковій.

Сім’я загиблого проживає у Львові. Міська влада, за погодженням рідних Кульчицького, поховає генерала на Личаківському цвинтарі на полі почесних поховань.

Міський голова Андрій Садовий та громада висловлюють співчуття рідним та близьким військових, які сьогодні загинули під Слов’янськом.

Як повідомляв ZAXID.NET, під Слов’янськом сьогодні близько 12:30 у районі проведення антитерористичної операції під час розвантаження продуктів харчування на четвертий блокпост, терористи збили вертоліт Мі-8 Національної гвардії України. Внаслідок інциденту загинуло 12 вояків.

У прес-службі Національної гвардії повідомили, що серед загиблих – шестеро військовослужбовців Нацгвардії та шестеро представників спецпідрозділу “Беркут”. Один військовослужбовець залишився живим і перебуває у важкому стані.

У вертольоті також перебував начальник Управління бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії України генерал-майор Сергій Кульчицький. Він загинув на місці катастрофи.

Детальна інформація щодо вбитих встановлюється. Також компетентними органами проводиться розслідування терористичного акту.

Командувач та особовий склад Національної гвардії України також приносять щирі та глибокі співчуття родинам та близьким загиблих.

Джерело: zaxid.net

Коментар одного з координаторів акції блокуваня львівських військових частин під час Майдану:

Командував однією з частин, які ми блокували в січні-лютому. З цією частиною, на відміну від аллєровсько-смоловської 4114 на Стрийській, у блокувальників були чудові стосунки. Вони нам теплу воду носили, дрова, завжди віталися. Розуміли, навіщо ми там, а ми розуміли, навіщо вони.

Вічна пам’ять.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа