Вітання Організації Українських Націоналістів (бандерівців) з Днем Незалежності України

OUN

Дорогі подруги і друзі!

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) вітає всіх українців з річницею відновлення Української Держави.

24 серпня 1991 року – день, який відновив тисячолітню українську державність і став точкою відліку новітньої ери Української Самостійної Соборної Держави. Тридцять два роки тому було важко спрогнозувати, що ця новітня українська ера носитиме глобальний характер, а Україна стане наріжним каменем світової політики. Ця перспектива була зрозуміла лише українським націоналістам, які добре усвідомлювали призначення України «творити нове життя на грані двох світів».

Ця грань чітко проявилась ще у 2014 році, а від лютого 2022 року агресивно поставила під загрозу питання збереження української державності. Разом з українським народом, із Збройними Силами України на захист самостійності та соборності стали націоналісти.

Дорогі брати і сестри! Вже другий рік поспіль Україна відзначає День Незалежності в умовах повномасштабної війни із споконвічним ворогом, хоча тривалість цієї війни ми вимірюємо століттями. Адже і наша Незалежність – це зовсім не 32 роки, а тисячоліття історії державності, боротьби, шляхетності і героїки.

Ми пишаємося тим, що наша Незалежність – це багатолітня традиція державотворення і народовладдя. Це – благословенна Господом боротьба за свободу, за рідну землю, мову, віру і правду.

Наша Незалежність – це безкрайній Український Світ: від Сяну до Дону, від гір Кавказьких по Карпати і на всі материки! Це велич древнього Києва і слава відважного Запорожжя, це – сила Шевченкового слова і жертовність Коновальця та Бандери. Це, зрештою, звитяга тисяч і тисяч Героїв минулих поколінь і сучасної війни. Героїв живих і тих, хто поліг на полі слави.

А ще наша Незалежність – це грядуча Велика Українська Перемога! Це остаточний розвал московської імперії зла і творення на її території нових держав вільних народів. Це поширення сили, слави, багатства і простору Української Держави!

Слава Україні! Героям Слава!

Провід ОУН (б)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа