Олег Медуниця: Націоналісти України і Казахстану об’єднуються у боротьбі проти московської імперії

medun_chervono_chornyj-768x620

Українські та казахські націоналісти у Києві обговорили пріоритети співпраці на найближчу перспективу. Про це на своєму профілі у Facebook повідомив голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Олег Медуниця. За словами Олега Медуниці, у націоналістів України та Казахстану спільне бачення не лише минулих і сучасних подій, але й однаковий погляд на прийдешнє, зокрема, на майбутнє так званої російської федерації.

“Казахам і українцям є сенс поговорити про майбутній розподіл московської імперії. Ми розпочинаємо новий етап співпраці, – зазначив Олег Медуниця. – Перед казахським народом постала серйозна небезпека, росія всерйоз взялася за Казахстан. Головна мета наразі — формування проросійського політичного простору у цій країні, вплив на формування громадської думки, вербовка найманців на війну в Україні і формування агентури. Росіяни створюють інформаційну мережу в Казахстані з метою дестабілізації ситуації, представивши це як спецоперацію колективного Заходу.

Потрібно протиставитись і цій інформаційній експансії, – наголосив Олег Медуниця, – і усім іншим загрозам. Потрібно зайняти проактивну позицію, суть якої полягає в тому, щоб домовитись по якій річці, у найближчому майбутньому, буде проходити спільний українсько-казахський кордон. Він точно знаходитиметься між українським Сіверським Донцем і казахстанським Уралом, але де саме, то це питання потребує уточнення. Впевнений, що і про кордон ми зможемо домовитись, і знайдемо інші об’єднуючі фактори для спільної боротьби за нашу і вашу свободу”, – підсумував голова ОУН (б).

medun-little

Олег Медуниця, Голова ОУН

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа