Міністр оборони Великої Британії про політику допомоги Україні

BenWallace

“Незважаючи на всі міжнародні закони, незважаючи на Женевську конвенцію, вони (росіяни) продовжують цілеспрямовано націлювати зброю на населення України. Право України на самооборону, яке їй надано Статутом ООН, є беззаперечним. За всіма законодавчими актами, маючи таке право на самооборону, Україна може просити допомогу у своїх друзів та союзників, – наголосив Міністр оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Бен Воллес під час зустрічі з Міністром оборони України Олексієм Резніковим у рамках робочого візиту до України 24 травня 2023 року.
Також міністр оборони Великої Британії підкреслив, що міжнародне право стосується всіх та не може діяти на когось окремо.
“Зараз росія починає усвідомлювати, що союзники України будуть разом із нею у її праві на самооборону й допомагатимуть Україні всіма можливими видами озброєння, починаючи з протитанкових ракет і завершуючи танками, Storm Shadow і вже зараз – F-16.” – підкреслив Міністр оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Бен Уоллес.
Міністр оборони України Олексій Резніков особисто подякував Міністру оборони Великої Британії Бену Уоллесу за подальшу військову підтримку України з боку Великої Британії.
Велика Британія стала першою країною, яка надала Україні засоби для нанесення високоточного удару великої дальності. Під час двосторонньої зустрічі міністри оборони обговорили, як далекобійні ударні можливості допоможуть Збройним Силам України здобути перемогу над росією.
“Велика Британія продовжує надавати обладнання, навчання та консультації Збройним Силам України. Я також відвідав деяких воєначальників, які так хоробро відтісняли російські сили.” – розповів Міністр оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Бен Уоллес.
Раніше цього місяця Міністр оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Бен Уоллес оголосив Палаті Громад, що Велика Британія передасть Україні ракети Storm Shadow як пряму відповідь на безперервну жорстокість росії та її триваючі ракетні удари великої дальності по цивільних цілях в Україні.
Storm Shadow — це передова система зброї, яка здатна вражати цілі з точністю на відстані понад 250 км і поповнить перелік можливостей, які Збройні Сили України здатні розгорнути для захисту від російської військової агресії в Україні.
Ця пожертва стала на сьогодні ще однією віхою у безперервній військовій підтримці України Великою Британією , яка раніше проклала шлях для постачання сучасних західних основних бойових танків із зобов’язанням Прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака поставити ескадрон танків Challenger 2.
У 2022 році уряд Великої Британії надав Україні військову допомогу на суму 2,3 мільярда фунтів стерлінгів, і Прем’єр-міністр Великої Британії зобов’язався зрівнятися з цим показником у 2023 році, вже поставивши понад 10 000 протитанкових ракет, 100 000 артилерійських боєприпасів (ще 100 000 заплановано на поставку в 2023 році), понад сотню зенітних установок, самохідну артилерію та підготували понад 15 000 новобранців ЗСУ за підтримки наших союзників.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа