Данілов: у росії назріває заколот

Oleksiy_Danilov

У Росії назріває заколот, який призведе до фрагментації Російської Федерації, заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов. Київ знає, хто керує рухом і як це відбувається. Повстання не буде схожим на похід Пригожина на Москву, сказав Данілов.

“Я думаю, що це вже буде не похід. Згадаймо, як в серпні 1991 року відбувався розпад СРСР. Те, що там назріває, і “угрупування ГКЧП” [Державний комітет з надзвичайного стану – самопроголошений орган влади, створений у серпні 1991 року в СРСР, аби усунути від влади Президента Михайла Горбачова – ред.], як це було в 1991 році, воно там вже зріє і вони вже там кучкуються, це достеменно відомий факт. І ми розуміємо, хто цим керує, як це відбувається”, – повідомив Данілов.

Коли станеться заколот – питання “короткого проміжку часу”, анонсував секретар Ради національної безпеки та оборони України. Один із чинників, які впливатимуть на ці процеси – зокрема, важка хвороба Рамзана Кадирова, прокремлівського лідера Чеченської Республіки. Крім того, російські олігархічні групи, теж повинні забувати про спокій після вторгнення Путіна в Україну, додав Данілов.

“Багато хто усвідомлює, але дехто вважає, що цей процес можна контролювати і можна припуститись таких речей, які не дозволять Росії розпастись. Я можу сказати, що на це вже впливати ніхто не зможе, Росія змушена буде фрагментуватися і це відбудеться обов’язково за нашого життя. І ніяка сила зупинити це не зможе, тому що це історичний процес”, – підсумував секретар РНБО.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа