Сучасний дизайн, якість та нові партнерства: українські меблеві виробники презентували свої вироби на виставці BDNY 2024 у Нью-Йорку

13 провідних представників меблевої індустрії України, майже половина з яких зі Львова, взяли участь у міжнародній виставці Boutique Design New York (BDNY) 2024, яка є ключовою подією для готельно-ресторанного бізнесу. На виставці українські виробники привернули увагу міжнародної аудиторії, зокрема відвідувачів із Японії, Китаю, Мексики, Італії, Франції, Канади, ОАЕ, Великої Британії та США.

Український павільйон, організований Львівським меблевим кластером у співпраці з Офісом розвитку підприємництва та експорту, національним проєктом Дія.Бізнес, за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

«Львівський меблевий кластер вкотре підтвердив свій високий рівень організації та здатність гідно представити українських виробників на міжнародній арені. Це не лише відкриває нові можливості для наших виробників, але й формує позитивний імідж Львова, що активно підтримує інновації, підприємництво та конкурентоспроможність української продукції, зміцнює нашу економіку та популяризує український дизайн і майстерність на глобальному рівні», – зазначила Інна Свистун директорка департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Український павільйон об’єднав найкращих представників індустрії:

  • Cassone – контрактні меблі для готелів, ритейлу та громадських просторів;  
  • Furniture Company Tivoli – високоякісні дерев’яні стільці й столи із сучасним дизайном;
  • VIYAR – лідер у виробництві меблевих комплектуючих та матеріалів;  
  • Меблевий Парк – спеціалісти з індивідуальних корпусних меблів для HoReCa;
  • MEBLENS – інноваційні меблі для житлових і комерційних просторів;
  • WOWiN – дизайнерські меблі в скандинавському стилі;
  • Quietech – акустичні рішення для комфортних приміщень;
  • CLAYP – екологічні вироби з глини та кераміки для інтер’єрів;
  • MetaliX.ua – металеві вироби для промисловості та дизайну;
  • Cegla Design – меблі, освітлення та декор із сучасними концепціями;
  • Timirsun – виробництво високоякісних металевих конструкцій;
  • Mebus – меблі для комерційних і житлових просторів;
  • DONNA – колекції меблів у співпраці з провідними дизайнерами.

 

Під час виставки український павільйон провів понад 400 зустрічей, що стало потужним результатом для залучення нових партнерів. За два дні заходу павільйон зібрав понад 3000 потенційних клієнтів.  

Продукція українських виробників привернула увагу представників таких відомих компаній, як HOK, Gensler, Rockwell Group, TPG Architecture, Hilton Worldwide Headquarters.

Компанія Cassone представила сучасні рішення для готелів та ритейлу, отримала високі оцінки від американських партнерів і уклала дві угоди: для закладу HoReCa у Каліфорнії та стоматологічної клініки у Сан-Франциско. Fix Street Furniture привернула увагу італійської компанії, яка шукає меблі для логістичних центрів у Європі. Fix запропонувала сучасні зовнішні меблі для робочих зон і зелених просторів. У результаті сторони домовилися про пілотний проєкт для кількох логістичних центрів. А компанія Clayp досягла значного успіху на виставці BDNY 2024, яку цьогоріч вперше відвідала. Участь у заході відкрила нові можливості: вироби компанії викликали великий інтерес, зокрема від представників Starbucks, що може стати початком масштабного співробітництва. Завдяки BDNY компанії вдалося налагодити контакти з дизайнерами та архітекторами, які допоможуть закріпитися на американському ринку.

Під час виставки команда українського павільйону мала змогу зустрітися з організаторами провідних виставкових заходів. Український стенд відвідали організатори виставки, зокрема Індіра Франка, віце-президент з міжнародного розвитку в компанії Emerald:

«Ми в захопленні бачити Український павільйон на нашій виставці, ці непересічні компанії. Українські бізнеси демонструють високий рівень дизайну та виняткову якість, і дуже приємно бачити, що відвідувачі прагнуть дізнатися більше про український продукт. Ми сподіваємося, що ця виставка лише початок багатьох майбутніх співпраць».

BDNY 2024 стала не лише платформою для налагодження міжнародних зв’язків, а й потужним сигналом про конкурентоспроможність української продукції.  

Український павільйон на BDNY 2024 організовано за підтримки USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Львівського меблевого кластеру, Офісу з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес.

Джерело

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа