Виставка сучасного мистецтва The Collectyv / Колектив у Національному художньому музеї України

Запрошуємо 1 березня 2024 року о 18:00 до Національного художнього музею України на відкриття виставки сучасного мистецтва в рамках проєкту The Collectyv/Колектив. Це незалежна група митців, що долучається до програми «Спільнота» фонду «Рідні», спрямованої на підтримку дітей-сиріт і дітей, що постраждали від російської агресії.

Проєкт починає свій шлях з виставки робіт молодих українських художників, які звертаються до традицій експресивної абстракції та неопримітивізму. Також важливою складовою є графітізм, зважаючи на те, що дехто з митців вже має досвід стріт-арту. На виставці представлені твори 16 художників і художниць, зокрема Ірини Максимової, Івана Грабка, Діани Рубан, Олексія Кондакова, Даніка Манжоса, Артема Прута, KINDERSEELE, Олександра Крижановського, Наталії Брічук, Дмитра Козинця, Сергія Греха, Дзвіні Подляшецької, Артура Музо, Вови Кено, Лери Деркач, Алекси Агієнко.

NAMU давно й послідовно співпрацює із сучасними українськими митцями, втілюючи найрізноманітніші ініціативи. Мистецтво здатне не лише осмислювати гострі соціальні проблеми, а й чинити дієвий вплив і змінювати світ, зокрема завдяки благодійним проєктам. NAMU завжди обʼєднував і підтримував митців, й охоче став майданчиком для ще однієї доброї справи. Крім того, багато сучасних митців надихалися роботами відомих українських художників, тож ми віримо у циклічність натхнення, і що згодом роботи митців The Collectyv/Колектив також стануть частиною музейних колекцій, а їхня аудиторія, в тому числі іноземна, частими відвідувачами і популяризаторами музеїв.

Ініціатива створена за підтримки Roman Sviridov Gallery.

Після виставки в Національному художньому музеї України з 20 березня по 3 квітня 2024 року на платформі Artsy відбудеться онлайн-аукціон. Кошти, отримані від продажу творів, будуть спрямовані на підтримку програми «Спільнота» від фонду «Рідні». Мета цього проєкту забезпечення комплексної освітньої підтримки дітей та підлітків з різних вразливих категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, постраждалих від війни.

Фонд «Рідні» створив серію лекцій та майстер-класів з професійної орієнтації, щоб допомогти у соціалізації, інтеграції та професійній підготовці дітей.

Чекаємо вас 1 березня у Національному художньому музеї України за адресою: вул. Михайла Грушевського, 6. Потрапити до музею можна через службовий вхід, розташований з тильного боку будівлі.

18:00 – відкриття проєкту

Виставка триватиме з 2 по 30 березня, експозиція доступна щопʼятниці та щосуботи з 12:00 до 18:00.

Вартість відвідування виставки: повний квиток – 100 грн, пільгові (школярі, студенти, пенсіонери) 50 грн, для військових вхід вільний.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа