Вересень з Київською оперою на Подолі

Міст 44 (1)

Мюзикли

Київська опера на Подолі розпочинає 42 театральний сезон прем’єрою – мюзиклом «Піноккія». Спеціально, на замовлення Київської опери, композитором Борисом Севастьяновим була написана музика, а згодом пошиті яскраві костюми та втілені найкреативніші режисерські рішення. Глибокі сенси в поєднанні з захоплюючим виконанням, харизматичні герої та майстерна гра артистів, видовищні декорації та талановита робота гримерів – невдовзі наша дівчинка в такому яскравому оформленні ввірветься в креативний простір міста.

Балети

Гострі емоції та переживання, зрада і вірність, близько, а, може, далеко в «Далеко по сусідству». Лаконічна історія довжиною в одне людське життя, а, може, ця історія про вас?

Життя на сцені у стилі Танго, найпристрасніший танець світу, танцювальна ода коханню – у спокусливому виконанні артистів балету. «Історії у стилі Танго» – 4 долі, 4 пошуки, 4 історії… Хореограф балетів – Артем Шошин, молодий і талановитий артист та постановник.

Крихітна «Дюймовочка» знову подарує нам казку на сцені Київської опери, де траплятимуться і випробування, і буде знайдене щастя. Добра, тендітна, ніжна краса – вона втілення тих якостей, які всі чоловіки вічно шукають у своїх коханих.

Опери

Київська опера культивує те найкраще, що є доробком людства, вічну історію кохання найвідомішої веронської пари. «Ромео і Джульєтта» Гуно подібна до розкішного французького палацу з безкінечною анфіладою зал, в кожній з яких звучить своя власна мелодія – пряна, вишукано-чуттєва, сповнена довершеної краси і принадності. А у виставі Київської опери шекспірівські персонажі твору Шарля Гуно вперше в історії українського музичного театру промовлятимуть до вашого серця рідною для нас мовою.

Концерти

Київська опера завжди пам’ятає про шанувальників джазу – музики свободи, піднесення, натхнення і динаміки. Джаз від хору театру та квартету MESSER BAND – це джазові стандарти, афроамериканські ритми, блюзові хвилі та імпровізації. Гості театру, зокрема, матимуть змогу насолодитися професійним виконанням драйвових госпел пісень.

Хто з нас не наспівував Мішеля Леграна, якого називають композитором-легендою? Головний хормейстер Анжела Масленнікова та артисти хору оригінально інтерпретують романтичні мелодії французької осені. Глядачі поринуть в улюблені композиції любовної лірики та отримають витончену насолоду від шедеврів музики кохання.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа