Українське кіно покажуть на найбільшому фестивалі короткого метру в світі

Команда KISFF за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» презентує українське короткометражне кіно на кіноринку під час найбільшого фестивалю короткого метру в світі, що відбудеться у Клермон-Феррані (Франція).

На кіноринку, який триватиме з 5 по 8 лютого 2024 року, KISFF представить стенд українського короткометражного кіно. У програму показів увійшли роботи Антоніо Лукіча («How I Spent My Summer Holidays?»), Наталії Ільчук («Сьома зміна»), Марти Смеричинської («Дім за 1117 км на північний схід»), Анни Дудко («Мокош»), Лізи Пирожкової («Алло, я на горі»), Соні Лелюх («Comma»), Андрія Кокури («В Парижі ніхто не думає про завтра») та Ігоря Бабаєва («Войси з Бахмута»). Відібрані художні та документальні короткометражні фільми торкаються теми війни та слідів, які вона залишає у житті людей, досліджують цілісність та крихкість.

«Участь в індустрійній секції у Клермон-Феррані – це чудова нагода для українських представників кіноіндустрії встановити професійні зв’язки з європейськими дистриб’ютор_ками та програмер_ками, обмінятись досвідом і налагодити співпрацю у майбутньому», – коментують організатори.

До делегації українських кінематографістів, які займаються коротким метром, долучаться також режисер_ки та продюсер_ки, чиї короткометражні проєкти ще на етапі виробництва: Вікторія Задорська («Космотато»), Кирило Наумко («Круглі окуляри»), В’ячеслав Туряниця («Бограч»), Олена Сіятовська («Земля, що біжить») та Ірина Сосімович («Непорозуміння»).

Вони візьмуть участь у Talents Connexion, індустрійному хабі для талановитих митців в межах кіноринку на фестивалі у Клермон-Феррані. Учасники та учасниці Talents Connexion матимуть змогу відвідати колективні тематичні воркшопи та презентувати свої кінопроєкти представникам індустрії.

Також в межах організації українського стенду на кіноринку у Клермон-Феррані команда KISFF презентує онлайн-каталог українського короткометражного кіно. У ньому представлені як завершені фільми, так і роботи у процесі виробництва.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа