У Києві відкрили мурал, присвячений силам ППО та енергетикам

мурал

«На стінописі Захисники світла зображено військового, який пильнує наше небо від повітряної небезпеки, та енергетика, що готовий швидко лагодити електромережі у разі пошкоджень», – вказали в ДТЕК, яка є ініціатором муралу.

На відкритті муралу були присутні військові 112-тої окремої бригади Сил територіальної оборони, які захищають Київ від шахедів, а також енергетики компанії ДТЕК. Робота над художнім проєктом тривала з березня 2023 року.

мурал2

Зокрема, було проведено конкурс серед художників, в результаті якого створилася робоча група художників та ілюстраторів, які в співавторстві працювали над реалізацію стінопису. Автором ілюстрації виступила Дарця Зіронька, а мурал створили українські художники Андрій Ковтун, Антон Кондрашов та Вікторія Лайм.

«Ми вдячні авторам муралу за цю ініціативу. Саме зараз, стоячи на порозі другої зими в умовах повномасштабного вторгнення, захисникам світла як ніколи потрібна підтримка суспільства», -поділився командир 112 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ – полковник Владислав Косенко.

«Тільки-но ми пройшли минулу зиму – у нас народилася ідея віддати шану захисникам світла: кожному воїну ППО, хто цілодобово боронив небо; кожному енергетику, хто повертав світло після масованих атак і влучань в енергетичні об’єкти», – прокоментував виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Подивитись на мурал можна в Києві на бульварі Миколи Міхновського 3-А.

Джерело: expro

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа