Такфлікс випустив історичну комедію власного виробництва

70 тисяч років тому

Історична комедія «70 тисяч років тому» Едуарда Нечмоглода («Капітан Бровари») вийшла онлайн на Такфлікс. Стрічка доступна в усьому світі з англійськими субтитрами. 

«70 тисяч років тому» — комедія про Хлюпика, який живе мріями про музику. Однак зграя наполягає, щоб він взявся за розум і став мисливцем як інші. Юнаку доведеться обирати: підкоритися наказу Вождя чи піти за покликом серця?

«Я вирішив занурити головного героя у часи, коли треба або полювати, або вмерти. Мені здається, саме такі екстремальні умови можуть контрастувати з ідеєю, що мистецтво є важливим для людей. У сучасному контексті є велика вірогідність, що коли творити мистецтво стане «на часі», буде запізно», — говорить режисер Едуард Нечмоглод.

У стрічці зіграли Георгій Поволоцький («Капітан Бровари», «Дике поле»), Роланд Мішко («Капітан Бровари», «Мої думки тихі»), Руслан Мірошниченко («ГКЧП»).

Це перший фільм Такфліксу, створений методом нанопродюсування. Улітку 2023 року онлайн-кінотеатр оголосив краудфандингову кампанію і залучив понад 20 нанопродюсерів(-ок). У такий спосіб була перекрита третина бюджету на виробництво стрічки.

«70 тисяч років тому» Едуарда Нечмоглода став третім фільмом виробництва Takflix Original. У 2022 році команда Takflix Original презентувала фільми «Це побачення» Надії Парфан (спеціальна відзнака міжнародного журі «Берлінале») та «Голубівники Києва» Михайла Волкова.

Українська прем’єра короткого метру відбулася на 52-му Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість».

Фільм
Трейлер
Кадри
Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа