Такфлікс випускає добірку українського короткого метру «Любов варта всього»

З нагоди Дня Святого Валентина та до другої річниці вторгнення Такфлікс випускає добірку короткого метру «Любов варта всього» про кохання в умовах воєнного стану. У різних містах України відбудуться зустрічі з творцями та кураторками проєкту. Добірка також виходить в обмежений прокат у кінотеатрах і згодом матиме онлайн-прем’єру на Takflix.com.

«Любов варта всього» — добірка коротких метрів, що зняті зняті сучасними українськими режисер(к)ами після 24 лютого 2022 року. Автор(к)и фіксують нову воєнну реальність з перспективи особистого життя та романтичних стосунків. Вони створюють об’ємний простір для рефлексій і пропонують звернути увагу на емоції та переживання людей, які не втратили здатність любити.

У добірку ввійшов фільм-учасник офіційної програми минулорічного Каннського кінофестивалю «Як це було» Анастасії Солоневич і Дам’яна Коцура, лавреат фестивалів «Молодість», KISFF, Wiz-Art «Войси з Бахмута» Ігоря Бабаєва, учасник низки міжнародних і українських фестивалів «Поки тут тихо» Олени Подолянко і Новруза Хікмета та щемка документальна стрічка «Лелеки завжди повертаються додому» Ґали Козютинської.

7-17 лютого у найбільших містах України відбудеться серія допрем’єрних показів за участі творців у кураторів. З 8 лютого добірка виходить у кінотеатральний прокат у столичних кінотеатрах «Жовтень», «Кіно42», «Ліра», «Старт», «Флоренція», «Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка», а з 15 лютого — у мережі кінотеатрів «Планета кіно» по всій Україні.

22 лютого відбудеться онлайн-прем’єра добірки на Такфліксі. 10% з кожного квитка онлайн-кінотеатр передаватиме фонду «Повернись живим», 50% — творцям кіно.

Проєкт «Любов варта всього» підтримано в рамках програми (re)connection UA 2023/24, що реалізується ГО “Музей сучасного мистецтва” та Ukrainian Emergency Art Fund (UEAF) у партнерстві з UNESCO і фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO.

Програма (re)connection UA 2023/24 спрямована на відновлення зв’язків між митцями та їх аудиторіями, підтримку художни_ць як áкторів у збереженні культурної ідентичності України, втілення нових підходів до культури пам’яті, посилення стійкості та адаптивності інституцій, громад, митців до викликів воєнного часу.

Постер
Трейлер
Вибрані кадри
Розклад творчих зустрічей
 

ПРОГРАМА ДОБІРКИ

«Як це було» —  фільм-учасник офіційної програми Каннського кінофестивалю (2023) Анастасії Солоневич і Дам’яна Коцура. Лєра вперше після 24 лютого приїжджає з Берліна до Києва. Вона зустрічається з друзями та родиною, ходить знайомими вулицями і відчуває реальність життя під час повномасштабної війни. 

Кадри
Постер

«Войси з Бахмута» — експериментальне фотоесе Ігоря Бабаєва про іноземну кореспондентку. Вона перебуває у прифронтовому Бахмуті та записує голосові повідомлення, в яких фіксує побачене та пережите.

Кадри
Постер

«Поки тут тихо»  — інтимна документальна робота Олени Подолянко і Новруза Хікмета («Ля Палісіада») про пару, яка вимушено виїхала в Ужгород. Люда і Макс домовляються не говорити цього вечора про війну та побути сам на сам. Однак зранку реальність знову наздоганяє їх. 

Кадри
Постер

«Лелеки завжди повертаються додому» — щемка родинна історія Ґали Козютинської, яка працює з пам’яттю. Разом з партнером режисерка купила занедбаний будинок в Карпатах. Їхня мрія — зробити найзатишніше місце на землі, де можна вирощувати свої фрукти, турбуватися один про одного, пити каву з видом на гори та гніздо лелек. Але навіть цей спокій порушує війна.

Кадри
Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа