Такфлікс випускає добірку нових українських комедій «Торгувати зубами»

Торгувати зубами

Добірка комедій «Торгувати зубами» сучасних українських режисерів вийшла онлайн на Такфлікс. Фільми доступні в усьому світі з англійськими субтитрами.

«Торгувати зубами» — це п’ять дотепних історій про юність, стосунки, життя в маленьких містечках та переосмислення ролі героїв. До добірки увійшли короткі метри українських режисерів 2021-2023 років: найтитулованіший фільм року — «ГКЧП» Аркадія Непиталюка, який здобув «Золоту дзиґу» та «Кіноколо»; історія дорослішання «Потерпи трошки» з Віталіною Біблів; «Вітольд» за мотивами оповідання Сергія Жадана; інді-мок’юментарі «Капітан Бровари» з Георгієм Поволоцьким («Дике поле») та іронічна комедія про стосунки «Ну і дура ти, Ліза», яка заграє з мелодрамами нульових.

Крім онлайн-релізу, Такфлікс випускає добірку в обмежений прокат та проводить зустрічі з творцями фільмів у Києві та інших містах. Ознайомитися з деталями подій можна на сторінках Кіно42 та Українського дому.

«Ну і дура ти, Ліза» – іронічна комедія Олександри Коноплі «Ну і дура ти, Ліза» розповідає про життя «як у мелодрамі». Ліза закохується у Вадіка, чисте втілення мрії. Але чи буде хлопець таким люб’язним, як чоловіки в кіно? Чи не розіб’ються рожеві окуляри Лізи?

«ГКЧП» – чорно-біла історична комедія Аркадія Непиталюка, що стала найтитулованішою стрічкою року. Події розгортаються 19 серпня 1991 року. У дитячо-юнацькому таборі поблизу Запоріжжя своє життя. Підлітки та вихователі переймаються любовними справами, допоки завгосп табору і колишній дисидент Петрович не приносить новину. У Москві мітинги, а по телевізору ще від ранку крутять «Лебедине озеро».

«Вітольд» – односторонній броманс Ольги Стернейчук, знятий за мотивами оповідання Сергія Жадана «Мої нічні кошмари». Вітольд заселяється в комуналку, його сусідом виявляється молодий письменник Сергій. Чоловік одразу стає палким прихильником митця і не знає, куди подітися від новини, що Сергій незабаром з’їжджає.

«Капітан Бровари» – інді-мок’юментарі Едуарда Нечмоглода про життя супергероя на Київщині. Донедавна Капітан Бровари мав монополію на геройство, однак у місті з’являється конкурент – Чорний Мстюн. Капітану Бровари доводиться з’ясувати, хто це і чи зможе він повернути любов людей.

«Потерпи трошки» – історія про дорослішання та вміння почути себе від Любов Гончаренко. Арина на порозі дорослого життя. Попереду на неї чекають вступні іспити та муки вибору. Але батьки хочуть утримати дівчину в селі, і бойфренд Вітька теж.

10% з кожного квитка Такфлікс передає фонду «Повернись живим», 50% — творцям кіно.

Добірка
Трейлер
Кадри
Постери

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа