Сьогодні в Нью Йорку український концерт класичної музики і демонстрація «20 днів у Маріуполі»

Відкрийте для себе українські теми в деяких із найнеймовірніших музичних місць!

Протягом століть українські мелодії та теми з’являлися в найрізноманітніших композиціях камерної музики. Добірка програм для майбутнього концерту MATI – лише кілька прикладів, у творах від Бетховена до творів сучасних композиторів.

Вибрані роботи Брюс Адольф, Фантазія Крушельницької, для скрипки та фортепіано (2016) Філіп Маневаль, Струнний квартет № 7, Облога Маріуполя (2022) Людвіг фон Бетховен, Струнний квартет фа мажор, ор. 59, № 1 «Розумовський» (1806)

Виконавці

Соломія Івахів, скрипка

Джульєтт Канг, скрипка

Хіроно Ока, скрипка

Бурхард Танг, альт

Томас Крейнс, віолончель

Марія Строк, фортепіано

Насолоджуйтеся записами наших попередніх концертів MATI на нашому каналі YouTube.

Як доповнення до виконання композиції Філіпа Маневаля, мотивом якої був напад на приморське місто Маріуполь в Україні у 2022 році, після концерту відбудеться показ документального фільму «20 днів у Маріуполі».

Зверніть увагу, що перегляд безкоштовний лише для відвідувачів концерту.

Команда українських журналістів AP, яка опинилася в пастці в обложеному Маріуполі, намагається продовжити свою роботу, документуючи звірства російського вторгнення. Як єдині міжнародні репортери, які залишилися в місті, вони знімають те, що згодом стане визначальним образом війни.

Дивіться трейлер ТУТ.

Український інститут Америки вдячний Frontline/PBS та AP за створення та просування цього важливого документального фільму, відзначеного нагородами. Ми цінуємо наше партнерство, яке дозволяє нам показати фільм в УІА.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа