Сімейна драма «Перезапис» вийшла безкоштовно онлайн

Перезапис

Короткий метр «Перезапис» Кирила Земляного вийшов безкоштовно на Такфлікс. Стрічка доступна в усьому світі з англійськими та українськими субтитрами. 

«Перезапис» — особиста рефлексія режисера на стосунки в родині. Сім’я святкує День народження сина. Вони намагаються підтримувати звичну сімейну рутину, але щось іде не так. Навіть перебуваючи разом, вони залишаються самотніми.

Документальна частина фільму висвітлює відеохроніку 2003 року з дитячими спогадами Кирила Земляного. Під час зйомок фільму батьки режисера залишалися в окупованому місті:

«Моя мама переїхала до Києва минулого літа. На неї тиснула окупаційна влада через її позицію. Батько досі залишається на окупованій території.

Певною мірою мій наступний фільм буде про це. Він покаже історію волонтера, який напередодні евакуації матері з рідного міста втратить телефонний зв’язок з нею. Наступного дня син дізнається про розстріл гуманітарної колони, де могла бути мати, — ділиться режисер.

«Перезапис» потрапив до програми Palm Springs ShortFest, отримав Приз глядацьких симпатій на KISFF і Приз Спілки Кінокритиків України на фестивалі короткого метру 4:3.

Кирило Земляний також зіграв у фільмі-учаснику основної програми Каннського кінофестивалю «Як це було» Анастасії Солоневич і Дам’яна Коцура. Стрічка незабаром вийде на Такфліксі в альманаху до другої річниці повномасштабного вторгнення.

«Перезапис» доступний на Такфліксі безкоштовно. Перед переглядом команда онлайн-кінотеатру просить підтримати великий збір фонду «Гуркіт» для підсилення українського ППО.

Фільм
Тизер
Кадри
Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа