Про Бандеру в музеї Бандери

406069883_854493183343123_7647135826873811494_n

У Івано-Франківському музеї визвольної боротьби ім. С. Бандери відбулася презентація монографії кандидата історичних наук, Миколи Посівнича «Степан Бандера. Провідник української ідеї».

«Степан Бандера як історичний діяч сформувався завдяки реалізації одного з найуспішніших українських суспільних проектів ОУН, основними цілями якого були відновлення незалежності та усвідомлення народом необхідності власної держави, відсутність якої стала основною причиною поразки визвольних змагань 1917-1921 років

Протягом майже тридцяти років Степан Бандера був активним учасником і провідником визвольного руху, основоположником ряду політико-ідеологічних, стратегічних і тактичних засад національно-визвольної боротьби. Своє життя, талант і працю він повністю присвятив ідеалам боротьби за визволення України», наголошує автор.

Загалом видання «Степан Бандера. Провідник української ідеї» є найновішим і найповнішим на сьогодні дослідженням життя Степана Бандери. Книжка базується на численних документах і свідченнях, а також спогадах самого Бандери. Містить багато ілюстративних матеріалів, зокрема медіадодаток із фото, відео й навіть записом голосу Провідника. Видання орієнтоване на широке кола читачів – усіх, хто, опираючись на достовірні факти та занурившись у життєву атмосферу покоління, яке виборювало незалежність України в середині ХХ століття, прагне сформувати власне ставлення до його героїв.

Ярослав Коретчук

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа