Презентація збірника «Націоналізмознавство»

msg1081165244-470401-1024x682

30 жовтня, у річницю смерті Степана Ленкавського, в Івано-Франківську відбувся захід «У пам’ять Творця Декалогу».

Під час заходу нагородили переможців І Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Степана Ленкавського «Сучасний український націоналізм», Олександр Сич презентував науковий збірник «Націоналізмознавство».

SYCH2-11

Цьогоріч Інститут Наукових Студій Націоналізму вперше провів І Всеукраїнський конкурс наукових робіт імені Степана Ленкавського з проблематики націоналізму.

«Ми робимо це, бо праць у цій галузі дуже мало. Раніше вони не толерувалися владою, а після 24 лютого націоналізм хоч і став дуже популярним, але дослідження з історії українського націоналізму досі на низькому рівні, що вже говорити про галузь сучасного аналізу політологічного чи філософського. Тому ми коли цей конкурс ініціювали, хотіли стимулювати дослідження.

Роботи переможців опублікували у збірнику, який сьогодні презентуємо. Термін “націоналізмознавство” є моїм науковим новотвором. Раніше його не було в українській науці, але я вважаю доцільним його ввести, адже аналогічно до інших галузей знань, наприклад “українознавства”, він являє собою сукупність та процес вироблення знань, спрямованих на дослідження феномену націоналізму. Три статті-переможниці увійшли у цей збірник. Окрім того, редакційна колегія проаналізувала, що за ці два роки публікували в науковій періодиці України, відібрали найкраще і разом уклали цей збірник. Він буде корисним для тих, хто цікавиться українським націоналізмом, для дослідників та студентів-політологів», каже Олександр Сич.

Переможці отримали сертифікати, грошові премії, а також їхні роботи опублікували у збірнику.

Бліц-інфо

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа